Areias   Do Seixo

Hotel Areias Do Seixo Charm to hotel z siedzibą w Portugalii, który służy jako wspaniały punkt centralny na całym świecie, przyjmując międzynarodowych podróżników i osiedlając ich w przyjaznym dla środowiska obiekcie, który zapewnia luksus i niesamowitą scenerię. To miejsce otoczone sosnami, wybrzeżem i wydmami zapewnia spokojne miejsce z mnóstwem nowoczesnych udogodnień.

Różne pokoje mają różne funkcje, w tym luksusowe pokoje ze złota, pokoje na drzewie, romantyczne pokoje miłosne i współczesne wille. Nie tylko pokoje są pięknie udekorowane, ale w środku można znaleźć aromaty, smaki i kolory, które tworzą surrealistyczne i cudowne wrażenia. Niektóre dania przygotowywane są z ekologicznego ogrodu warzywnego na miejscu, a kominki i grille węglowe zapewniają, że wszystkie przystawki są przygotowane do perfekcji w domu.

Na miejscu znajduje się spa z łaźnią turecką, pokojem relaksacyjnym i basenem, a także indyjski masaż ajurwedyjski, który jest duchową metodą relaksu. To hotel, który będzie mniej „wycieczką na wakacje”, a bardziej wyjątkową podróżą po świecie.

Areias Do SeixoFasada Areias Do SeixoBudynek restauracji Areias Do SeixoRestauracja Areias Do SeixoSzklarnia Areias Do Seixo

Pokoje miłości – Oxala

Pokoje miłości - OxalaLove Rooms - łazienka Oxala

Pokoje Land – Jasmin

Pokoje Land Jaśmin

Złote Pokoje – Prata

Złote Pokoje Prata

Pokój Sem Hora Marcada

Pokój Sem Hora Marcada

Pokój Nha Cretcheu

Pokój Nha CretcheuPokój Nha Cretcheu łazienka

Pokoje na drzewie – Mar

Tree Rooms Mar

Pokój Tera

Pokój Terra łazienkaAreias Do Seixo SpaBasen Areias Do SeixoSzczegóły projektu basenu zewnętrznego Areias Do SeixoWidok Areias Do SeixoKrąg ognia

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector