Ardanaiseig   Hotel

Zbliżając się do hotelu Ardanaiseig, możesz poczuć magię i tradycję szkockich wyżyn. Położony nad brzegiem Loch Awe iw cieniu Ben Cruachana teren, na którym stoi hotel, jest przesiąknięty lokalnymi mitami i legendami. Przechadzając się korytarzami posiadłości, można poczuć szum magicznej energii, która przez nią przepływa.

Pierwotnie zaprojektowany przez płodnego architekta Williama Burna w 1834 roku, Ardenaiseig jest doskonałym przykładem jego charakterystycznego szkockiego stylu baronialnego. Właściciele wykonali świetną robotę, zachowując autentyczność tej tradycyjnej wiejskiej posiadłości z wielkim holem wejściowym, zabytkowymi meblami i pięknymi dziełami sztuki. Pokoje gościnne są również pięknie udekorowane, aby pokazać klasyczne wyrafinowanie z kilkoma odważnymi akcentami. Każdy pokój oferuje wspaniałe widoki na wypielęgnowane ogrody lub jezioro. Jeśli chcesz trochę więcej prywatności, możesz również zatrzymać się w dwupokojowym domku Rose lub Boat Shed, który znajduje się tuż nad wodą.

Ardanaiseig i jego wyjątkowy personel są dumnymi zdobywcami wielu nagród, w tym niesamowitej restauracji. Zbudowała reputację serwowania wyśmienitych dań kuchni szkockiej i jest uznawana za jedną z najlepszych lokali gastronomicznych w okolicy.

Dziewiczy spokój i nieskazitelne piękno hotelu Ardanaiseig sprawiają wrażenie niemal surrealistycznych. Gdy przechodzisz przez drzwi, wydaje się, że przenosisz się z powrotem do prostszych czasów.

Hotel Ardanaiseig i jego ogródHotel Ardanaiseig z widokiem na jezioro AweLobby hotelu ArdanaiseigSalon hotelu ArdanaiseigPokój w hotelu Ardanaiseig HayfieldPokój w hotelu Ardanaiseig CuaigLas hotelu ArdanaiseigSzopa na łodzie i Loch AweŁódź Loch AweLoch Awe - Góry

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector