The Antlers   Inn

Zabytkowy hotel The Antlers Inn, zarejestrowany w Teksasie i wpisany do Krajowego Rejestru miejsc o znaczeniu historycznym, znajduje się zaledwie dwie minuty spacerem od brzegu jeziora Lyndon B. Johnson i minutę od centrum Kingsland. Proste pokoje i apartamenty w stylu wiktoriańskim mają zabytkowe meble i prywatną łazienkę.

Trzy dziwaczne, XIX-wieczne kambuzy w jaskrawych kolorach również zostały przekształcone w luksusowe kwatery. Nazwany częściowo na cześć hotelu Antlers w Colorado Springs, nazwa ma również znaczenie z faktu, że hrabstwo Llano było wówczas i nadal jest znaczącym obszarem polowań na jelenie.

Udogodnienia obejmują ogrody, sklep, grille na świeżym powietrzu, stoły piknikowe i zaplecze konferencyjne. Goście mogą również wypożyczyć łodzie, aby wypłynąć na pobliskie jezioro Lyndon B. Johnson.

Grand Central Cafe to nie tylko miejsce, w którym można coś przekąsić. Znajdujący się w posiadłości wiktoriański dom był kiedyś miejscem akcji filmu „Teksańska masakra piłą mechaniczną” w 1973 roku. Hotel Antlers kupił ten dom w 1998 roku; następnie został rozebrany, przeniesiony do Kingsland i całkowicie odnowiony, a teraz jest domem dla Grand Central Cafe.

Zajazd PorożaBudynek karczmy AntlersAntlers Inn WerandaPokój dzienny Antlers InnPokój „Antlers Inn”.Apartament perkusisty Antlers InnŁazienka Antlers InnThe Antlers Inn Czerwony, żółty i zielony kambuzKambuz pociągu Antlers Inn

Wspaniały, odnowiony Red Caboose firmy Austin and Northwestern Railroad

Antlers Inn Czerwony pociąg Caboose

XIX-wieczny antyczny autokar McKinley

Zewnętrzna część autokaru Antlers Inn Antique McKinley

W kambuzach znajdują się łóżka piętrowe lub łóżka podwójne.

Wnętrze pokoju pociągu Antlers InnSypialnia w pociągu Antlers InnKrzesła ogrodowe Antlers InnCzęść wypoczynkowa przy fontannie Antlers InnJezioro Antlers Inn i przystań dla łodzi

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector