Andels Hotel   Lodz

W tradycji chińskiej elewacja frontowa budynku jest bardzo ważna, ponieważ stanowi „twarz” budynku. Pieczołowicie odrestaurowane wejście i czerwone cegły dawnej fabryki tekstyliów nadają Hotelowi Łódź klasyczną i piękną twarz, jak twarz Avy Gardner. Wnętrza zostały zaprojektowane przez wyspecjalizowany zespół Jestico + Whiles, nadając niepowtarzalny smak tej niezwykłej przestrzeni.

Hotel zdobył wystarczająco dużo nagród, abym musiał przewinąć stronę w dół, aby przeczytać je wszystkie, to dużo nagród. Podczas pobytu tutaj możesz cieszyć się stałą ekspozycją polskiej i międzynarodowej sztuki nowoczesnej, która wisi w całym hotelu. Będziesz również pod wrażeniem sposobu, w jaki zachowane zostały cechy pierwotnego budynku.

Miasto Łódź jest prężnie rozwijającym się ośrodkiem kulturalnym, aw pobliżu można jeździć na nartach na Górze Kamkieńsk i korzystać z term w Uniejowie. Wesela są tu duże i często znajdziesz dużą salę balową pełną ludzi świętujących te wyjątkowe dni. Odbywają się nawet coroczne targi ślubne, na których można zobaczyć wszystko, od pokazu mody ślubnej po lekcje tańca. Mazel tow!

Hotel Andels ŁódźWejście do hotelu Andels Łódź z czerwonej cegłyLobby Hotelu Andels ŁódźZameldowanie w Hotelu Andels ŁódźAndels Hotel Łódź przerabia detale projektoweDesignerski bar w Hotelu Andels ŁódźAndels Hotel Łódź wchodzi do restauracjiRestauracja Andels Hotel ŁódźŚciana restauracji Andels Hotel Łódź z czerwonymi cegłami i zdjęciamiŚniadanie w Hotelu Andels ŁódźAndels Hotel Łódź chill roomCeglany mur Andels Hotel Łódź i kolorowe taftySalon Hotelu Andels ŁódźSypialnia Hotelu Andels ŁódźPokój w Hotelu Andels ŁódźDwupoziomowy apartament w hotelu AndelsBasen na dachu Hotelu Andels Łódź z widokiem na ŁódźBasen Hotelu Andels Łódź

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector