&Beyond Mnemba   Island

Do nieskończoności i dalej! Okej, może nie jesteś Buzzem Astralem… ale na pewno będziesz gmerać w tym pięknym kurorcie na wyspie Mnemba, położonym tuż przy północno-wschodnim wybrzeżu Zanzibaru! Każdy z 12 odkrytych, krytych strzechą drewnianych apartamentów ma prywatną, zacienioną werandę. Wystrój jest prosty i nowoczesny, dzięki czemu goście mogą naprawdę cieszyć się naturalnym otoczeniem. Łóżka z baldachimem są wyposażone w świeżą pościel i moskitiery, które chronią przed nieznośnymi robakami! Przestronne łazienki wyposażone są w podwójną umywalkę, wannę i zasłony prysznicowe z wykwintnych koralików z kenijskiego szkła.

Jeśli szukasz doskonałej obsługi, ten ośrodek jest na najwyższym poziomie. Herbata jest dostarczana bezpośrednio do drzwi wejściowych gości o świcie, a szafy są wypełnione czapkami, bawełnianymi szlafrokami i torbami plażowymi dla Twojej wygody. Spędź dni na białej, piaszczystej plaży lub, dla bardziej odważnych, zdecyduj się na windsurfing, wiosłowanie na desce i nurkowanie. Ośrodek oferuje również sześć łodzi, na których goście mogą pływać z delfinami i łowić ryby na muchę! Goście mogą również wziąć udział w wycieczkach organizowanych przez ośrodek — od historycznej trasy niewolniczej po nurkowanie z akwalungiem lub wycieczkę kulturalną; jest coś dla każdego.

Jeśli słońce sprawi, że poczujesz głód, personel może zorganizować dla Ciebie romantyczną kolację przy świecach, która zostanie podana na plaży. Jadalnia i bar to także doskonałe miejsce na kolację ze świeżymi owocami morza i egzotycznymi deserami.

Jeśli myślisz o przyjeździe z rodziną, pamiętaj, że ośrodek ogranicza liczbę gości do 2 dzieci.

i za wyspą Mnemba z góryi salon Beyond Mnemba Islandi strefa dla gości na wyspie Beyond MnembaandBeyond Mnemba Island wieczorem z włączonymi światłamiandBeyond Mnemba Island rodzinna drewniana chataWnętrze apartamentu Beyond Mnemba Islandi Sypialnia Beyond Mnemba IslandandBeyond Mnemba Island łazienka z toaletą i prysznicemi łazienka Beyond Mnemba IslandandBeyond Mnemba Island miejsce relaksu na świeżym powietrzu z modelkąi zewnętrzny prysznic na wyspie Beyond Mnembaromantyczną kolację na plaży Beyond Mnemba Islandi deskę wiosłową Beyond Mnemba Islandi spływy kajakowe poza wyspą MnembaandBeyond Mnemba Island dzieci skaczące z łodzi

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector