Anda Venice   Hostel

W ostatnim czasie Wenecja boryka się z poważnymi wyzwaniami. Miasto stopniowo tonie, a według niektórych szacunków jego ostateczne pożegnanie przypada na rok 2100. Nic dziwnego, że turyści zaczęli przybywać, by zobaczyć „miasto kanałów” w coraz większej liczbie.

W rezultacie mały obszar Wenecji zaczął być tak przeludniony, że władze miasta musiały działać. Od 2023 roku Wenecja będzie pierwszym miastem, które ograniczy liczbę osób, które mogą wejść, i będzie pobierać opłatę w wysokości 10 euro za osobę za wizytę. To próba ochrony historycznego centrum miasta, które znajduje się na liście Światowego Dziedzictwa Unesco.

Jeśli chcesz uniknąć tłumów podczas pobytu, ale nadal zobaczyć wszystkie najważniejsze zabytki Wenecji, istnieje sprytne rozwiązanie. Anda Venice znajduje się tuż obok stacji Venice Mestre, skąd można wsiąść do pociągu, który zabierze Cię do serca głównej wyspy Wenecji w 10 minut.

W ten sposób możesz spędzić dzień na odkrywaniu wszystkich ukrytych mostów i arcydzieł architektury, odpoczywając wieczorem w ciszy i spokoju.

A to nie koniec dobrych wiadomości. Większość hoteli w Wenecji jest niebotycznie droga ze względu na ich ekskluzywność na małej działce. Anda rozwiązuje ten problem, oferując wysokiej klasy wspólne pokoje wieloosobowe i prywatne pokoje dwuosobowe, jeśli potrzebujesz całej przestrzeni dla siebie.

Gigantyczny betonowy blok Andy skrywa odjazdowe wnętrze w stylu industrialnym/marynistycznym, z kolorowymi dekoracjami kontenerów transportowych pochodzących z upcyklingu.

Fasada budynku hostelu Anda VeniceWejście główne do hostelu Anda Venice

Lampy wykonane są ze starych kół ratunkowych, a pod sufitem w salonie zwisa mała łódka. Kolejną rzeczą, która zwisa z góry, jest huśtawka.

Recepcja hostelu Anda VeniceAnda Venice Hostel Industrial Design Lounge Widok z antresoli

Alai Bar

Anda Wenecja Hostel Alai BarStrefa śniadaniowa hostelu Anda WenecjaBar w hostelu Anda WenecjaStacja robocza hostelu Anda Wenecja

Anda jest pełna przytulnych przestrzeni, które pomogą Ci się zrelaksować po długim dniu eksploracji, a także zapewnia kąciki do współpracy dla wszystkich cyfrowych nomadów.

Anda Venice Hostel Przestrzenie co-workingoweAnda Wenecja Hostel Przechowalnia bagażu

Jedną z najbardziej pożądanych rzeczy w hostelach jest odpowiednia pralnia. W ten sposób możesz zrobić pranie samodzielnie, bez konieczności dopłacania za usługę.

Anda Wenecja Hostel Pralnia

Kolejną nieodzowną cechą każdego poważnego hostelu jest jakościowa i przestronna kuchnia dla głodnych gości. Twój pobyt we wspólnym pokoju stanie się jeszcze bardziej przystępny, jeśli nie będziesz musiał cały czas jeść poza domem, a we Włoszech świeże produkty nie są zbyt trudne do zdobycia.

Anda Venice Hostel Kuchnia dla gości

Strefa relaksu na antresoli, jeśli potrzebujesz miejsca na relaks podczas pobytu.

Anda Venice Hostel Chill Out Area na antresoliAnda Wenecja Hostel Dorm Room Łóżka piętrowe

Pokoje wieloosobowe są najtańsze, ale możesz też zdecydować się na prywatny pokój dwuosobowy.

Łóżko podwójne w hostelu Anda WenecjaAnda Venice Hostel ŁazienkaAnda Venice Hostel Sypialnia z widokiem na zachód słońcaAnda Wenecja Hostel Ogródek piwny na świeżym powietrzu na dziedzińcu WydarzenieAnda Wenecja Hostel Muzyka na żywoZestaw DJ Anda Venice Hostel

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector