Anantara   Golden Triangle

Położony nad potężną rzeką Mekong na wzgórzach Tajlandii, z balkonu leżącego na leżance możesz zobaczyć Myanmar i Laos. Niesamowita lokalizacja Złotego Trójkąta jest przesiąknięta historią i naturalnym pięknem. Do dyspozycji Gości są ogrody krajobrazowe, aw pokojach znajdują się duże wanny z lastryko, tajskie tkaniny, meble z drewna tekowego i dzieła sztuki z lokalnych kultur.

Jest tak wiele do zobaczenia i zrobienia. Możesz wziąć udział w lekcjach tajskiej kuchni, odwiedzić tajemniczą Salę Opium, a nawet nauczyć się prowadzić własnego słonia. Mówiąc o słoniach, hotel znajduje się w centrum ochrony słoni, gdzie można pomóc karmić i kąpać łagodne zwierzęta lub wybrać się na wycieczkę do dżungli, aby poznać lecznicze zioła i florę. Odwiedź zamglone wioski na zboczach wzgórz i wejdź w interakcję z miejscową ludnością. Obszar ten był historycznie tyglem kultur i grup etnicznych, co zaowocowało niesamowitymi historycznymi świątyniami, pomnikami i pysznym jedzeniem.

Hotel Anantara Golden Triangle w tle pól ryżowychHotel Anantara Złoty Trójkąt Tajlandia

Lobby

Lobby Złotego Trójkąta Anantary

Bar słonia

Batonik Anantara Golden Triangle ElephantTaras barowy Anantara Golden Triangle Elephant

Restauracja Baan Dalia

Restauracja Baan DaliaCzęść wypoczynkowa apartamentu Anantara Golden Triangle

Pokój z widokiem na Birmę

Pokój Anantara Golden Triangle z widokiem na Birmę

Spa Anantara

Widok na spa AnantaraNaga Azjatka w kwiecistej kąpieli

Sala Mae Nam Taras

Sala Mae Nam TarasAnantara Golden Triangle jadalnia według projektuAnantara Golden Triangle jadalnia na tarasie z widokiem na basenBasen w Złotym Trójkącie w AnantaraPółnocnotajska sala nocąObóz słoni w Złotym Trójkącie AnantaraZabawa z dzieckiem i dorosłym słoniemWczesna poranna mgła na granicy Birmy, Tajlandii i Laosu

Spędź noc ze słoniami w „Jungle Bubbles”

Spać ze słoniami Zakwaterowanie w BubbleSpędź noc ze słoniami w obiekcie Jungle Bubble

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector