Anantara Al Jabal   Al Akhdar

Anantara przenosi koncepcję życia na wysokim poziomie na zupełnie nowy poziom dzięki jednemu z najwyżej położonych kurortów na świecie. Jeśli kochasz smak luksusu, ale nie chcesz rezygnować z poczucia przygody, może to być idealne miejsce. Położony na skraju zapierającego dech w piersiach kanionu w górach Al-Hadżar w Omanie, hotel ten oferuje spektakularne widoki i atrakcje podnoszące adrenalinę.

Pokoje z widokiem na kanion są przestronne, stylowe i dysponują prywatnym balkonem. Jeśli jednak chcesz w pełni cieszyć się krajobrazem, zarezerwuj Willę Cliff Pool. Dostaniesz swój własny basen typu infinity wiszący nad przepaścią i przestronny taras słoneczny z jedną z najbardziej niesamowitych panoram, jakie kiedykolwiek widziałeś.

Choć kuszące może być pozostanie w basenie przez cały dzień, Anantara oferuje szereg atrakcji, których nie można przegapić. W okolicy znajduje się jedna z najwyżej położonych tras wspinaczkowych na Bliskim Wschodzie (dostosowana do różnych poziomów zaawansowania) oraz pierwsza tyrolka w Omanie. Jeśli to wciąż za mało, aby zaspokoić apetyt na przygodę, spróbuj jazdy na rowerze górskim i wjedź rowerem na szczyt, aby podziwiać spektakularny wschód słońca.

Oprócz ćwiczeń o wysokiej intensywności można również spróbować zajęć z fotografii i malarstwa, wziąć udział w lekcji gotowania lub obejrzeć film pod gwiazdami. A jeśli jakimś cudem masz jeszcze więcej czasu, udaj się na Souq na zakupy pamiątek lub skorzystaj z zabiegów spa!

Anantara Al Jabal Al Akhdar Resort na zewnątrz w nocyDziedziniec ośrodka Anantara Al Jabal Al Akhdar z kominkiemRestauracja Anantara Al Jabal Al Akhdar Resort Al MaisanSalon Anantara Al Jabal Al Akhdar Resort Al BurjPokój Anantara Al Jabal Al Akhdar Resort z widokiem na kanionPokój Anantara Al Jabal Al Akhdar Resort z prywatnym basenemAnantara Al Jabal Al Akhdar Resort marmurowa łazienkaAnantara Al Jabal Al Akhdar Resort prywatny basen na tarasie z panoramą kanionuAnantara Al Jabal Al Akhdar Resort basen i kozyAnantara Al Jabal Al Akhdar Ośrodek spaOśrodek Anantara Al Jabal Al Akhdar — Kino pod gwiazdamiOśrodek Anantara Al Jabal Al Akhdar — główny basen bez krawędziAnantara Al Jabal Al Akhdar Resort — jacuzzi od strony klifuTaras na klifie Anantara Al Jabal Al Akhdar ResortAnantara Al Jabal Al Akhdar Resort romantyczna restauracja na klifieAnantara Al Jabal Al Akhdar Resort joga na klifachWspinaczka skałkowa Al Jabal Al Akhdar

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector