Amanzoe  

Luksusowy ośrodek na Wybrzeżu Egejskim w Grecji, w którym zatrzymasz się w pawilonie lub willi położonej w pobliżu centralnego budynku w stylu Partów, marmurowego pałacu pełnego zabiegów spa, wyśmienitej kuchni i prywatnej galerii sztuki. Lub wybierz się na rower, spacer, przejażdżkę na prywatną plażę ośrodka, gdzie możesz doświadczyć podstawowej przyjemności zabawy w ciepłej, przejrzystej słonej wodzie.

Twój pawilon lub willa została zaprojektowana tak, aby zapewnić maksymalną prywatność wokół prywatnego basenu. Ośrodek wpisuje się w lokalną historię i organizuje wycieczki po wyspach, dzięki którym można zobaczyć krajobrazy i odwiedzić zabytki. Ale łodzie? Spacery wzdłuż skalistych wybrzeży i jedzenie świeżych potraw z tawern o spalonych słońcem ścianach? Jeśli brzmi to zbyt prosto, być może powinieneś rozważyć wycieczkę helikopterem… tak, wycieczkę helikopterem.

Dla wszystkich joginów i joginek studio jogi to cudownie zaprojektowany, otwarty plan z widokiem na wspaniałe doliny. Lub możesz zrelaksować się z książką lub uprawiać sporty wodne lub lądowe, cokolwiek masz ochotę i dlaczego nie.

Zewnętrzna część restauracji hotelowej Amanzo'eRecepcja pawilonu Amanzo'eSalon restauracyjny Amanzo'e z kominkiemLuksusowa sypialnia w pawilonie basenowym Amanzo'eTaras pokoju hotelowego Amanzo'e z basenem w nocySypialnia Amanzo'e na zewnątrzLuksusowy pawilon basenowy Amanzo'eWidok z hotelu Amanzo'eSchody restauracji Amanzo'e i basenWejście do spa Amanzo'ePrywatna plaża hotelu Amanzoe

Amanzoe Beach Club – Kliknij i obejrzyj wideo!

Klub plażowy Amanzoe

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector