Amankora Resort   Bhutan

Wywodzące się z sanskryckiego słowa oznaczającego „pokój” i słowa Dzongkha oznaczającego „pielgrzymkę okrężną”, loże Amankora rozsiane po szczytach i dolinach Bhutanu ucieleśniają podstawowe znaczenie obu słów. Ta seria pięciu domków znajduje się w Królestwie Bhutanu, położonym między Tybetem a Indiami, co czyni go jednym z najbardziej dziewiczych i odległych miejsc na świecie. W zależności od długości wakacji, konkretnych zainteresowań i zdolności fizycznych, Amankora dostosuje Twoją przygodę, abyś mógł doświadczyć wszystkiego, co Bhutan ma do zaoferowania pośród luksusowych noclegów.

Dramatyczny krajobraz przedstawia Himalaje na północy. Stopniowo zwęża się do nisko położonych równin na południu, oferując zapierające dech w piersiach widoki na górskie przełęcze i doliny wyrzeźbione w krajobrazie. Ze względu na fizyczną separację każde miejsce docelowe zostało ukształtowane przez własną, niepowtarzalną kulturę i tradycje. Amankora oferuje zakwaterowanie w większych ośrodkach miejskich, takich jak Thimphu i Punakha, oraz bardziej odległych wioskach, w tym w Paro, Gangtey i Bumthang.

Każdy domek oferuje luksusowe zakwaterowanie zbudowane z całkowicie naturalnych materiałów w lokalnym stylu architektonicznym dzong z pięknymi widokami i tradycyjnymi buchari lub piecami opalanymi drewnem w każdym pokoju. Każdy hotel oferuje gabinety zabiegowe z różnymi udogodnieniami spa, które pomogą Ci się zrelaksować i przygotować do podróży.

Niezależnie od tego, czy masz tylko kilka dni, czy kilka tygodni, większość ludzi odwiedza Bhutan, aby wędrować po krajobrazie i doświadczyć tętniącej życiem kultury. Doświadczony przewodnik, kucharz i kilku pomocników poprowadzi Ciebie i Twoje zapasy przez krajobrazy o nieopisanym pięknie do starożytnych klasztorów, świętych świątyń, jaskiń, wiosek i unikalnych punktów widokowych, aby obserwować zagrożone gatunki.

Bez względu na to, który cel podróży wybierzesz, Twoja podróż przez ostatnie tradycyjne himalajskie królestwo buddyjskie z pewnością będzie magiczna.

Amankora Resort BhutanDziedziniec loży PunakhaThimphu Lodge Zewnętrzna nocOgnisko na dziedzińcu BumthangAmankora Resort  
            
              BhutanAmankora - Thimphu Salon i jadalniaAmankora - Gangtey JadalniaSalon Thimphu LodgeWidok na trap z salonuApartament PunakhaKąpiel ParoWnętrze apartamentu Thimphu LodgeWnętrze apartamentu Thimphu LodgeNaga Bhutańska dziewczynaDziedziniec PunakhaTaras na dziedzińcu Punakha LodgeParo OgniskoWidok miasta ThimphuDrukgyel Dzong

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector