Amanjiwo  

Amanjiwo, co tłumaczy się jako „spokojna dusza”, wznosi się nad niesamowitym miejscem Borobudur, największym buddyjskim sanktuarium na świecie. Położona na najważniejszej wyspie archipelagu indonezyjskiego, Jawa jest sercem indonezyjskiej kultury i handlu. Daleko od chaosu Dżakarty, do Amanjiwo można dotrzeć przez Yogyakarta lub Solo z bezpłatnym transferem hotelowym.

Położone w środku naturalnego amfiteatru, Amanjiwo jest otoczone Wzgórzami Menoreh i czterema wulkanami. Oferuje również doskonały punkt widokowy Borobudur, buddyjskiego sanktuarium z IX wieku, które zostało wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Projekt i architektura ośrodka odzwierciedlają tradycyjny motyw tych starożytnych świątyń, obejmujący kilka geometrycznych wzorów na całym terenie.

Oprócz odosobnienia i spokoju, Amanjiwo oferuje również gościom pełne zanurzenie w kulturze. Oprócz tradycyjnego wystroju restauracja przedstawia malowidła ścienne inspirowane hinduskim eposem Mahabharata i klasyczną kuchnią jawajską. Biblioteka jest wypełniona książkami i nagraniami audio w różnych językach i często gości gości. W sali artystycznej prezentowane są prace lokalnych artystów oraz sesje z artystą rezydentem. Wyróżnione usługi spa pozwalają doświadczyć tych samych zabiegów i przygotowań jawajskiej rodziny królewskiej przed ceremonią ślubną. W butiku można również kupić ręcznie robione pamiątki, aby podzielić się swoimi przeżyciami z bliskimi. Konsjerż może również zorganizować kilka wycieczek do okolicznych świątyń, stanowisk archeologicznych i wiosek, aby mogli Państwo lepiej poznać tradycje kulturowe wyspy.

Przytłaczający spokój i przepych z pewnością wywrą niezatarte wrażenie na każdym gościu, który wybierze się do Amanjiwo.

Antena AmanjiwoBudynek lobby Amanjiwo nocą z zewnątrzWidok na Amanjiwo z holuBar Amanjiwo RotundaJadalnia AmanjiwoBiblioteka AmanjiwoBudynki apartamentów basenowych AmanjiwoZewnętrzny apartament basenowy AmanjiwoSypialnia apartamentu basenowego AmanjiwoWidok na apartament z basenem AmanjiwoSypialnia apartamentu AmanjiwoApartament Amanjiwo z basenemRomantyczna wanna wpuszczana na zewnątrzKonfiguracja miesiąca miodowego AmanjiwoTaras jadalny Amanjiwotaras AmanjiwoApartament Amanjiwo Dalem JiwoBasen AmanjiwoWidok na BorobudurWidok z AmanjiwoAmanjiwo – przejażdżka na słoniu

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector