Amangiri   Villas

„Puszcza kanionu, kraina iglic, filarów i szczytów, gdzie nie mieszka żaden człowiek” – tak transcendentalny autor anarchistyczny Edward Abbey opisał krajobraz, w którym siedzą Amangiri Villas; ich ściany z piaskowca idealnie wtapiały się w pustynną scenerię. Architektura jest prosta i nowoczesna, z dużymi szklanymi oknami, które przyciągają wzrok do wrzących różowych chmur, które płyną nad trzewnymi urwiskami i formacjami skalnymi.

Centralny basen otacza ogromną skałę spływającą ze zbocza góry. Do dyspozycji Gości są leżaki typu king-size i ogrzewany kominkiem dziedziniec. Wyjątkowe formacje skalne zachęcą wszystkich do wspinaczki górskiej, podczas gdy inni mogą cieszyć się spokojnym żeglowaniem po niebie balonem na ogrzane powietrze. Ponadto możesz uprawiać kolarstwo górskie, trekking, zwiedzać region w ciągu dnia i podziwiać kosmos nocą, wybierając się na specjalną wycieczkę z obserwacją gwiazd.

W pobliżu znajduje się również jezioro Powell o długości 200 mil i paleontologiczne stacje badawcze. Energia słoneczna i geotermalna zasila hotel, a architektura została zaprojektowana wokół trajektorii słońca, aby zapewnić maksymalny komfort w Twojej willi, niezależnie od pory dnia.

Wille Amangiri na pustyni przed ścianami skalnymiSzczegóły zewnętrzne willi AmangiriRestauracja Amangiri Villas z widokiem na basenRestauracja Amangiri VillasWspólny pokój Amangiri Villas z kominkamiPokój w willi Amangiri z balkonemPokój w willi AmangiriŁazienka w willi AmangiriŁazienka Amangiri Villas z widokiem na pustynięAmangiri Villas pokój balkon z tarasemBalkon na pustynięZajęcia jogi Amangiri VillasMasaż Amangiri VillasTaras willi Amangiri z kominkiemTaras Amangiri Villas z widokiem na pustynięJacuzzi Amangiri Villas nocąJacuzzi w willi AmangiriBasen w willi AmangiriPustynia Utah

Formacje skalne Parku Narodowego Bryce Canyon

Park Narodowy Bryce Canyon

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector