Alva Park   Costa Brava

Położony na tle spektakularnej scenerii Fenals, Alva Park Costa Brava jest idealnym miejscem do poznania piękna i kultury Girony. Ten ekskluzywny ośrodek położony jest w sercu Costa Brava, przy jednej z najpiękniejszych plaż w regionie. Mimo, że jest daleko od centrum miasta, nadal zapewnia łatwy dostęp do najważniejszych ośrodków kulturalnych i atrakcji.

Po przyjeździe wielkość hotelu przejawia się w najdrobniejszych szczegółach projektu. W każdym pokoju znajdują się wyłącznie najlepsze materiały, w tym wełniane dywany, meble z jaworu i drewna wiśniowego, całkowicie naturalne tkaniny, marmurowe mury i najnowsze udogodnienia technologiczne. Nie krępuj się pławić w bogactwie, zanurzając się w wannie z hydromasażem lub rozciągając się na pościeli z egipskiej bawełny.

Wielkość nadal przytłacza zmysły poza pokojem gościnnym. Posiłek w ogrodzie motyli jest naprawdę magiczny, ponieważ otaczają Cię setki motyli w ich naturalnym środowisku, a kąpiel w wannie Indian Princess wydaje się niemal surrealistyczna przy dźwiękach podwodnej muzyki. Chociaż wyposażenie hotelu zaspokoi wszystkie Twoje potrzeby, koniecznie wybierz się poza Alva Park Costa Brava, aby zwiedzić Barcelonę, Gironę, małe wioski rybackie, starożytne ruiny i piękne plaże, które uczyniły Costa Brava najlepszym miejscem na wakacje. Alva Park Costa Brava to naprawdę eteryczne przeżycie.

Wejście do Alva Park Costa BravaSalon Alva Park Costa BravaRestauracja Alva Park Costa BravaAlva Park Costa Brava tarasPokój Alva Park Costa BravaAlva Park Costa Brava łazienka z parawanemAlva Park Costa Brava wanna i tarasŁóżko typu king-size Alva Park Costa BravaŁazienka w luksusowym apartamencie Alva Park Costa BravaSala golfowa Alva Park Costa BravaKino w pokoju dziecięcymPokój dziecięcy z pociągamiPokój dziecięcy z miniaturowym domkiemWejście do łaźni tureckiejSpa Alva Park Costa BravaLuksusowy basen wewnętrznyRelaks uzdrowiskowyNarzędzia spaLeżaki basenoweLeżaki wewnątrz basenu

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector