Alton Towers   Hotel

Największym parkiem rozrywki w Anglii jest Alton Towers. Kompleks w Staffordshire w Anglii składa się z parku rozrywki, parku wodnego, spa, minigolfa i pięciu hoteli. Jedną z pięciu opcji zakwaterowania jest Alton Towers Hotel.

Był to pierwszy otwarty w 1996 roku, a jego tematem jest fikcyjna postać, Sir Algenon Alton, i jego podróże. Hotel został otwarty, aby uczynić park rozrywki wielodniowym kurortem, w którym goście mogą przebywać przez dłuższy czas bez nudy.

Od momentu wejścia do budynku hotelu zaczyna się baśń, w której ogromny statek podróżujący w czasie zaparkowany na środku hotelu czeka, aż szklany sufit się otworzy i poleci do odległej krainy czarów.

Hotel położony jest w Alton, uroczym miasteczku targowym w Anglii, w połowie drogi między Sheffield a Birmingham. W mieście znajduje się także inny dziwaczny hotel, przerobiony dworzec kolejowy – Alton Station.

hotelu Alton TowersHol hotelu Alton Towers

Konstrukcja wehikułu czasu jest zdumiewająca. To tak, jakby wyimaginowane dzieło Juliusza Verne’a ożyło!

Hotelowy statek wehikułu czasu Alton Towers

Zarówno dzieci, jak i dorośli będą zachwyceni magicznym wystrojem wnętrz.

Alton Towers Hotel Temat Arabian NightsAlton Towers Hotel Funky RecepcjaZabawne wnętrze hotelu Alton TowersAlton Towers Hotel Little Explorers Lunch Box Restaurant

Pierwsza restauracja na kolejce górskiej w Wielkiej Brytanii zdaje się przeczyć grawitacji i zdrowemu rozsądkowi. Nagle trafiasz do świata Jetsonów, gdzie ludzie nie serwują już jedzenia.

Zamiast tego Twoje pyszne danie trafia prosto z kuchni przez zabawnie wyglądające metalowe pętle bezpośrednio na Twój stół. Jakie to jest świetne?!

Restauracja Rollercoaster hotelu Alton Towers

Zgodnie z oczekiwaniami lodówka w Coca-Cola Room jest pełna bezpłatnych coli.

Alton Towers Hotel Coca-Cola Pokój

Tematyczne pokoje rozwijają całe historie dzięki wyjątkowo zaprojektowanym dywanom, tapetom, meblom i dekoracjom. To jak książka, która budzi się do życia.

Pokój tematyczny hotelu Alton Towers

Na przykład Arctic Explorer Room ma zabytkowe lampki nocne przypominające lampy naftowe trawlerów, gigantyczną kulę ziemską 3D wystającą ze ściany i (prawie) naturalnej wielkości pluszowego niedźwiedzia polarnego.

Pokój odkrywcy Arktyki w hotelu Alton TowersCzekolada w hotelu Alton TowersAlton Towers Hotel Moon Voyage Room

English Alton Towers to jeden z największych europejskich parków rozrywki.

Lądowiska w hotelu Alton TowersAlton Towers Hotel Justins Fabryka Pie-O-Matic

Podczas pobytu w hotelu Alton Towers Goście mają wcześniejszy dostęp do parku rozrywki. Możesz więc pokonać tłum o godzinę i wypróbować wszystkie fajne rzeczy bez kolejek.

Kolejka górska hotelu Alton TowersAlton Towers Hotel Ride In The Dark Roller Coaster

A jeśli jesteś zagorzałym fanem Lego, angielski Legoland Windsor Resort ma mnóstwo klocków do zabawy.

Alton Towers Hotel Ride In The Dark Roller Coaster Ciemny i przerażający

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector