Alton Station  

Wszyscy na pokład! Stacja Alton, która nie jest już działającą koleją, zapewnia gościom wyjątkową okazję do przeżycia własnych przygód w kapryśnej scenerii. Pierwotnie zbudowana w 1849 roku stacja Alton różni się od innych stacji wzdłuż North Staffordshire Railway (NSR) swoim włoskim stylem (większość była Tudorów lub Jacobean). Ta stacja, odnowiona dla gości w 2008 roku, może pomieścić do ośmiu (plus psy!) Kolory kolejowe.

Hrabia Shrewsbury często odwiedzał stację Alton podczas podróży do i ze swojej rezydencji w Alton Towers. Teraz goście mogą cieszyć się wszystkimi udogodnieniami domu, w tym kuchnią, pralko-suszarką, prysznicem/wanną i dużą ilością otwartej przestrzeni. Lokalizacja tej stacji ułatwia zwiedzanie okolic Alton, w tym Ashbourne i Dovedale. Wybierz się na spacer wzdłuż torów i podziwiaj widoki na zamek Alton po drugiej stronie doliny Churnet.

Stacja Alton jest również częścią programu „50 za darmo”, który umożliwia bezpłatny pobyt organizacjom charytatywnym, edukacyjnym i non-profit.

Stacja kolejowa AltonStacja AltonZewnętrzna część stacji AltonWejście do stacji AltonSalon stacji AltonJadalnia na stacji AltonKorytarz stacji AltonSypialnia stacji AltonPokój Alton Station z widokiem na drzewaStacja Alton i zamek powyżej

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector