Altira   Macau

Hotel Altira jest doskonałym miejscem na panoramiczne widoki, położony w Taipa, Altira Macau i oferuje widoki z okien hotelu na Półwysep Makau. Jest to z pewnością najlepsza cecha tego luksusowego hotelu, ponieważ niewiele hoteli oferuje 270-stopniowy widok na naturalny zbiornik wodny. Jednak funkcje w pokojach są równie kuszące, z 216 pokojami gościnnymi i 38 piętrami.

Wnętrza każdego pokoju zostały zaprojektowane na zamówienie przez światowej klasy projektanta i oferują wszystko, od kamiennych okrągłych wanien po prysznice w stylu japońskim i wbudowane w ścianę telewizory LCD. Wille są wyjątkowe, ponieważ mają 24-godzinną obsługę lokaja i 256 metrów kwadratowych powierzchni. Wille mają nawet łaźnię parową i system dźwiękowy.

Obiekt spa obejmuje basen bez krawędzi, tak niesamowity, że zdobył uznanie jako „jeden z 10 najlepszych basenów na świecie”. To nie tylko basen; ma odkryty taras, okna sięgające od podłogi do sufitu, automatyczną temperaturę i podwodną muzykę, jeśli możesz w to uwierzyć! Nowy sprzęt upiększający w spa na miejscu jest również pierwszej klasy i pomaga podnieść ten hotel do pięciu gwiazdek — najlepszych w branży.

Wieża Altira MakauZameldowanie w Altira MakauHol Altira Macau z nocnym widokiem na MakauHol Altira Macau na wysokim piętrze z panoramą na miastoSalon Altira MacauWidoki na miasto z salonu Altira MacauAzjatycka para bierze jedzenie w hotelu Altira MacauSalon w willi AltiraSypialnia Altira MacauŁazienka Altira MacauJacuzzi Altira MacauOdkryty taras Altira MacauSiłownia Altira MacauSalon na dachu Altira Macau

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector