The Alpina   Gstaad

Od końca 2012 roku hotel Alpina Gstaad kusi gości z całego świata swoim starodawnym szwajcarskim urokiem i szykowną nowoczesnością. Alpina Gstaad, zdobywczyni kilku różnych nagród hotelowych, powinna być Twoim celem, jeśli chcesz doświadczyć jedynego w swoim rodzaju szwajcarskiego doświadczenia. Te obiekty wykraczają poza to, aby zapewnić w pełni umeblowane pokoje i apartamenty, wraz z wyrafinowaną wielkością i opływowymi meblami i urządzeniami. Szeroki panoramiczny widok zapewnia pełny widok na Alpy Szwajcarskie. Zachęcamy do wygrzewania się w europejskim słońcu lub relaksu w jacuzzi all-inclusive.

Materiały są tak różnorodne i urzekające jak wspaniałe szczyty gór. Czarny onyks, rustykalne drewno i eleganckie kinkiety zdobią podłogi, ściany i sufity tych obiektów. Jest to idealne miejsce dla osób poszukujących wciągających wrażeń w Alpach, które nie szczędzą wydatków na zapewnienie komfortu, luksusu i niezapomnianych wakacji. Koniecznie poznaj kulinarne przygody w hotelowej restauracji, a także kojący relaks w Six Senses Spa.

Antena hotelu Alpina GstaadHotel Alpina Gstaad z zaśnieżonymi Alpami w tleZameldowanie Alpina GstaadWielki salon Alpina GstaadRestauracja Alpina GstaadRestauracja Alpina GstaadSalon Alpina GstaadApartament Alpina Gstaad DeluxePrywatny balkon Alpina GstaadApartament Panorama Alpina GstaadAlpina Gstaad Panorama Suite SzczegółyAlpina Gstaad Panorama Suite SypialniaAlpina Gstaad Panorama Suite ŁazienkaAlpina Gstaad Six Senses Spa BasenyMasaż spa Alpina GstaadOdkryty basen Alpina Gstaad z widokiem na Alpy

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector