Alila Villas   Soori

Alila Villas Soori to luksusowy nadmorski ośrodek na południowo-zachodnim wybrzeżu Bali. Położony z dala od szlaku turystycznego ośrodek oferuje wycieczki do okolicznych wiosek i niewidocznych świątyń. Architekci SCDA zaprojektowali każdą willę, tak aby tradycyjne, azjatyckie konstrukcje wtapiały się w otoczenie, tarasy i prywatne baseny.

Twoja willa ma widok na błękitne morze i zielone tarasy ryżowe za kurortem, bez uszczerbku dla prywatności. Obok holistycznego spa (zabiegi obejmują: odżywianie, masaże i medytacje) znajduje się siłownia, biblioteka i 50-metrowy basen bez krawędzi z widokiem na ocean.

Hotelowi udało się to wszystko stworzyć, spełniając jednocześnie rygorystyczne wytyczne Green Globe dotyczące zrównoważonej turystyki. Na przykład temperatura wewnątrz twojej willi jest kontrolowana przez skały wulkaniczne, rośliny i krążące morskie powietrze. Ośrodek pozyskuje ponad 80% składników do swojego menu od okolicznych producentów. Zorganizowała również lekcje języka angielskiego w miejscowej szkole oraz program sponsorowania rekrutacji ze społeczności wiejskiej.

Ośrodek Alila Villas SooriPanorama Alila Villas Soori z basenemLobby Alila Villas SooriRestauracja Alila Villas SooriTaras restauracji Alila Villas SooriBar na tarasie Alila Villas SooriAlila Villas Soori romantyczna kolacja z pokazem sztucznych ogniWilla z basenem z jedną sypialniąWilla przy plaży z basenem i jedną sypialniąWilla z basenem nad oceanemWidoki z willi z basenem na oceanSypialnia w willi z basenem górskimRezydencja willa z dziewczyną w basenieBasen willi rezydencjiTarasowa willa z basenem i widokiem na pola ryżoweBasen Alila Villas SooriBasen Alila Villas Soori w nocyAlila Villas Soori romantyczna para relaksującaSeksowna para w polu ryżowymRomantyczna para na plażyPlaża na Bali

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector