Alila Ubud  

Magazyn Forbes nazwał ten hotel jednym z 20 najfajniejszych hoteli na świecie. Hotel posiada również najczęściej fotografowany basen, jak nigdy dotąd. Pokoje są chatami krytymi strzechą na zewnątrz i luksusowymi w środku, a hotel leży w ustronnym miejscu nad rzeką Ayung u centralnych podnóży Bali.

Najlepsi architekci zainspirowali się tradycyjnymi balijskimi domami na palach, a większość hotelu jest zbudowana na palach. Ta technika jest przyjazna dla środowiska, ponieważ pomaga zwierzętom migrować pod hotelem. Hotel organizuje wycieczki do tej niesamowitej części świata, w tym wycieczki do wulkanów, starożytnych wiosek i Jaskini Słoni Goa Gajah.

W zależności od pory roku w pobliskiej świątyni buddyjskiej często odbywają się niesamowite festiwale i tańce. Twój pokój będzie miał taras w ogrodzie i balkon, z którego roztacza się niezakłócony widok na porośnięte lasem deszczowym zbocza górskie. Jest nawet prysznic na świeżym powietrzu.

Hotel Alila Ubud nad rzeką AyungChodnik Alila UbudLobby Alila Ubud CabanaJadalnia na plantacji Alila Ubud na zewnątrzRestauracja na plantacji Alila UbudRestauracja hotelu Alila UbudWilla Alila Ubud ValleyWnętrze willi w dolinie Alila UbudWnętrze willi z basenem Alila UbudWilla basenowa Alila Ubud na zewnątrz z basenemBasen w willi Alila UbudAlila Ubud tarasowa willa na drzewieAlila Ubud tarasowe wnętrze willi na drzewiePokój hotelowy Alila UbudWidok z wysokiego tarasu Alila Ubud na przyrodę BaliAlila Ubud deluxe otwarty prysznic na zewnątrz

Wielokrotnie nagradzany basen Alila Ubud

Wielokrotnie nagradzany basen Alila UbudJoga na basenie Alila UbudGabinet zabiegowy Alila UbudDoświadczenie spa Alila UbudOgród rzeźb Alili Ubud

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector