Alila   Purnama

Ten tradycyjny indonezyjski statek Phinisi jako pierwszy oferuje rejsy dla maksymalnie 10 pasażerów. Statki te zostały po raz pierwszy zbudowane przez plemię Konjo w XVII wieku i od tamtej pory są w ciągłym użyciu. W większości były one wykorzystywane do handlu między rozproszonymi wyspami Półwyspu Indonezyjskiego.

Ali Purnama został przekształcony, aby zapewnić najlepsze luksusowe zakwaterowanie, a wszystko to zostało pozyskane etycznie i wykonane ręcznie przez lokalnych rzemieślników. Przez panoramiczne okna głównego apartamentu roztacza się widok na Ocean Indyjski i pobliskie wyspy. Statek ma własnego instruktora nurkowania, który zna wszystkie najlepsze miejsca i zabierze Cię pod morze, aby zobaczyć różnorodne życie morskie, w tym rekiny wobbegong, płaszczki i ławice barakud.

Na pokładzie jest również masażysta, więc możesz mieć nieocenioną przyjemność z masażu na pokładzie żaglowca pośrodku Oceanu Indyjskiego. Jeśli nie odwołujesz się do swojego środowiska terminami takimi jak „prawa burta” i „lewa burta”, będziesz zakotwiczony u wybrzeża i odpoczywał na plaży bezludnej wyspy.

Żaglówka PhinisiSalon Alila PurnamaBiblioteka Alili PurnamyApartament Alila PurnamaApartament główny Alila Purnamagłówny apartament z widokiem na oceanPokład Alila Purnama nocąAlila Purnama na pokładzieAlila Purnama na pokładzieDrewniana łódź Alila PurnamaWyspy KomodoNurkowanie

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector