Alila   Jabal Akhdar

Chociaż Oman może nie być pierwszym miejscem, które ludziom przychodzi do głowy, gdy myślą o luksusowych wakacjach, wkrótce ma się to zmienić. Kraj ten jest domem dla wspaniałego kurortu Alila Jabal Akhdar w paśmie górskim Al Hajar. Nazwa Jabal Akhdar w języku arabskim oznacza „Zieloną Górę” w odniesieniu do otaczającej scenerii.

Hotel oferuje wspaniałe widoki z 5-gwiazdkowej restauracji Juniper, która oferuje jedne z najbardziej wystawnych posiłków, jakich kiedykolwiek doświadczysz. Menu jest inspirowane „złotym wiekiem kuchni arabskiej” i ewoluowało, aby uchwycić wpływ handlu bliskowschodniego i śródziemnomorskiego na przestrzeni wieków.

Sam hotel znajduje się w paśmie górskim na wysokości ponad 2000 metrów nad poziomem morza. Oferuje niezrównane wrażenia miłośnikom przyrody, poszukiwaczom przygód, alpinistom i osobom szukającym ucieczki od codzienności. Ta dekadencka górska chata oferuje również światowej klasy spa, które łączy starożytne azjatyckie techniki masażu i uzdrawiania z nowoczesnym relaksem, medytacją i pielęgnacją fizjologiczną. Spa oferuje prysznic Vichy, jacuzzi, łaźnię parową i nie tylko.

Wyjątkowa lokalizacja i krajobrazy same w sobie warte rozważenia pobytu w Alila Jabal Akhdar!

Alila Jabal Akhdar w górach Al HajarAlila Jabal Akhdar skaliste widokiBudynki Alila Jabal Akhdar na skałachAlila Jabal Akhdar tarasowe odcienie i budynki na szczycie klifuFasada Alila Jabal AkhdarGłówne wejście Alila Jabal AkhdarLobby Alili Jabala AkhdaraSalon Alila Jabal AkhdarRestauracja Juniper w Alila Jabal AkhdarGłówna sypialnia w willi Alila Jabal AkhdarŁazienka Alili Jabal AkhdarPokój w willi Alila Jabal Akhdar z widokiem na basen i góryTaras willi Alila Jabal Akhdar z basenemAlila Jabal Akhdar willa z basenemTaras Alila Jabal Akhdar z basenem wieczoremAlila Jabal Akhdar balkon z widokiem na góryAlila Jabal Akhdar balkon i basenKryty basen Alila Jabal AkhdarJacuzzi spa Alila Jabal AkhdarOdkryty basen Alila Jabal AkhdarBasen z panoramą góry Al HajarAlila Jabal Akhdar jadalnia na świeżym powietrzuPara spaceru w ośrodku Alila Jabal AkhdarKrawędź klifu góry Al HajarPanorama klifów góry Al HajarWidoki na górę Al-Hajar

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector