Alila Diwa   Goa

Ten hotel został zaprojektowany tak, aby łączyć najlepszą gościnność z tradycyjnymi konstrukcjami zbudowanymi z lokalnych materiałów, które wtapiają się w lokalny krajobraz pól ryżowych i liści palmowych.

Hotel był dobrodziejstwem dla lokalnej społeczności. Pomaga finansować pobliskie liceum i zatrudnia miejscowe kobiety, które wnoszą swoją wiedzę do kuchni. Alila sponsoruje również sąsiedzki klub młodzieżowy i jest zaangażowana w ochronę obszaru plaży.

Podczas pobytu jest wiele do zobaczenia i zrobienia. Wybierz się wcześnie rano na lokalny targ rybny, odwiedź słynną Kaplicę Trzech Króli lub wybierz się na edukacyjną wycieczkę na plantacje przypraw. Okolice Goa słyną z pięknych plaż i dużych rezerwatów przyrody – a wszystko to znajduje się na wyciągnięcie ręki w hotelu Alila. Holistyczne spa zostało uznane za jedno z najlepszych w okolicy. Oferuje on szereg masaży i zabiegów kosmetycznych oraz specjalizuje się w ajurwedyjskich zabiegach detoksykacyjnych.

Ośrodek Alila Diwa GoaSalony basenowe Alila Diwa GoaStudio przypraw Alila Diwa GoaAlila Diwa GoaKorytarz Alila Diwa Goa w nocyHala przylotów Alila Diwa GoaSzczegóły hali przylotów Alila Diwa GoaWnętrze Alili Diwa GoaApartament Alila Diwa GoaLoft Alila Diwa GoaAlila Diwa Goa pokój z tarasemAlila Diwa Goa spaUzdrowisko AlilaPlaża Majorda

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector