Albatroz   Seafront Hotel

Położony na klifie, z plażami po obu stronach, hotel Albatroz zajmuje honorowe miejsce na najważniejszym portugalskim placu zabaw, Cascais. Dawna wioska rybacka istnieje od XII wieku. Kolejni królowie, lordowie i markizy obejmowali wioskę przez wieki, aż do dziś, gdzie jest to jeden z najpopularniejszych letnich kurortów w Europie.

Wchodzisz do środka: przepych Riwiery i palmy w zamglonym słońcu. Dźwięk fal obmywa klify poniżej, a ptaki morskie nawołują delikatną bryzę. Stara część hotelu nazywa się… ahem… „Stary Dom”. Mimo to przynajmniej nie będzie pomylenia tego z nowoczesnymi budynkami. Został zbudowany w 1873 roku i został udekorowany, aby przywołać dworski przepych z przeszłości, podczas gdy „Biały Dom” ma nowoczesny styl, a wreszcie Pałac, wyglądający jak neoromantyczny sen.

Restauracja cieszy się dobrą opinią i serwuje specjały z owoców morza. Możesz odwiedzić Lizbonę lub dowolną liczbę miejsc o znaczeniu historycznym, mam nadzieję, że lubisz zamki. Jeśli nie, co powiesz na ściganie się przez ściany wody na nartach? Latanie na paralotni? Co powiesz na relaks na plaży przy koktajlu? Cudowny.

Cascias w PortugaliiPlaża CascaisHotel Albatroz Seafront z góryHotel Albatroz Seafront nocąAlbatroz Seafront Hotel od piaszczystej plażyLobby hotelu Albatroz SeafrontRestauracja hotelu Albatroz SeafrontKuchnia hotelu Albatroz SeafrontJedzenie w hotelu Albatroz Seafront na stoleJedzenie i wino z widokiem na morzeWino i widok na morze, idealne połączeniePokój w hotelu Albatroz nad brzegiem morzaŁazienka hotelu Albatroz SeafrontPokój Albatroz Seafront Hotel z widokiem na palmęPokój w hotelu Albatroz Seafront z balkonemPokój w hotelu Albatroz Seafront z balkonem i widokiem na morzeDrewniany pokój hotelu Albatroz SeafrontBiblioteka hotelu Albatroz SeafrontPokój hotelowy Albatroz Seafront o zachodzie słońcaPlaża Cascais o zachodzie słońcaBalkon hotelu Albatroz Seafront z widokiem na morzeBasen hotelu Albatroz SeafrontTaras hotelu Albatroz SeafrontTaras i plaża hotelu Albatroz Seafront

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector