Al Tarfa Desert   Sanctuary Lodge

Egipt to znacznie więcej niż kurorty nad Morzem Czerwonym i starożytne piramidy. Al Tarfa Desert Sanctuary znajduje się w głębi kraju, na uboczu. Domek położony jest w Dakhli, która jest uważana za najpiękniejszą oazę Egiptu. Ten spory prywatny rezerwat kontrastuje z przytłaczającym zgiełkiem Kairu. Urocza prostota życia wraz z niekończącym się krajobrazem wydm tworzy spokojną i spokojną atmosferę. To magiczny świat z historycznymi reliktami i saharyjskimi fortecami z dala od miejskiego życia. W rzeczywistości jest to dziesięciogodzinna podróż samochodem z Kairu.

Al Tarfa czerpał inspirację z lokalnych wiosek i wykorzystał naturalne materiały i prymitywne metody konstrukcyjne do budowy tego eko-domku. Każdy z dwudziestu pokoi i apartamentów jest niepowtarzalnie zaprojektowany i wyposażony w wykonane na zamówienie lampy i dywany. Sufity wykonane są z przeplatanych liści palmowych, a apartamenty wyposażone są w kominki i małe baseny.

Z tarasu, na którym znajduje się basen, naturalna kraina czarów Arabii odsłania wszystkie swoje warstwy. Od chrupiącej zieleni palm, przez pomarańczowe wydmy i klify, po spieczone słońcem niebo. Idealne środowisko, aby zwolnić czas i cieszyć się prostymi rzeczami w życiu.

Wejście do Al Tarfa Desert Sanctuary Lodge Oasis ArchitectureAl Tarfa Lodge Tradycyjna architektura arabskaAl Tarfa Lodge Przytulny nocny widokAl Tarfa Lodge Żywe i błotne ścianySalon Al Tarfa LodgeGłówna jadalnia Al Tarfa LodgeAl Tarfa Lodge Tradycyjna sypialniaApartament Al Tarfa LodgeAl Tarfa Lodge nasłoneczniona sypialniaOkno pokoju Al Tarfa Lodge na wydmyAl Tarfa Lodge Taras I BasenAl Tarfa Lodge Basen W NocyLeżaki Al Tarfa LodgeAl Tarfa Lodge Podwieczorek W Ogrodzie Z Panoramą WydmDakhla Oasis Egipt Wydmy

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector