Al Maha   Desert Resort

Wznoszący się jak fatamorgana z piasków Pustyni Arabskiej, Al Maha (nazwa pochodzi od arabskiego oryksa – pustynnych antylop zamieszkujących ten obszar) to luksusowa kryjówka. Ten położony zaledwie 45 minut od Dubaju hotel tworzy wrażenie ponadczasowości dzięki klasycznemu, trudnemu do umieszczenia wystrojowi i maksymalnemu wykorzystaniu widoków, które rozciągają się w nieskończoność we wszystkich kierunkach.

Zjedz romantyczną kolację na oświetlonej latarniami pustyni z tradycyjnymi beduińskimi stołami i poduszkami i posłuchaj odgłosów natury. Rzeczywiście, ich projekt mający na celu zachowanie ekologii pustyni przywrócił na ten obszar miejscową przyrodę, florę i oryks; sadzą także ponad 6000 drzew.

Ośrodek posiada najnowocześniejsze urządzenia do recyklingu wody, które oczyszczają i ponownie filtrują wody gruntowe; ścieki są oczyszczane i wykorzystywane do nawadniania. Goście mogą korzystać z wielu atrakcji, od strzelania z łuku po przejażdżki na wielbłądach. Kiedy pójdziesz do Al-Maha, ogarnie cię prostota.

Pustynny kurort Al MahaGłówny budynek Al Maha Desert ResortRecepcja Al Maha Desert ResortKorytarz Al Maha Desert ResortSala balowa Al Maha Desert ResortLuksusowe namioty na pustyniNamioty na pustyniNamiot pustynnyNamiot Al Maha Desert Resort w nocyNamiot Al Maha Desert Resort z basenemWnętrze namiotu Al Maha Desert ResortSypialnia Al Maha Desert ResortBasen namiotowy Al Maha Desert ResortBasen na pustyniBasen namiotowy Al Maha Desert Resort w nocyNamiot z basenem na pustyniMasaż Al Maha Desert Resort w spaTaras restauracji Al Maha Desert ResortBasen Al Maha Desert ResortWydmy w Al Maha Desert ResortJazda na wielbłądach po pustyni

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector