Akademie Street   Boutique Hotel

Franschhoek to jedno z najstarszych miast Republiki Południowej Afryki, nazywane Francuskim Zakątkiem. Jego osadnicy nazwali swoje gospodarstwa na cześć obszarów we Francji, z których pochodzili. Wkrótce ta część świata stała się znana z doskonałych winnic. To tutaj znajduje się Akademie Street Boutique Hotel, w zabytkowej chacie z lat 60. XIX wieku. Ten uroczy pięciogwiazdkowy obiekt ma tylko dziewięć luksusowych apartamentów i domków, z których każdy ma nazwę w języku afrikaans jako ukłon w stronę przeszłości obiektu.

Akademie szczyci się rozpieszczaniem i sprawianiem, że goście czują się jak w domu. W rzeczywistości posunęli się tak daleko, że zdobyli wiele nagród, w tym „najlepszy hotel butikowy na świecie”, „najlepszy luksusowy hotel na świecie” oraz „najbardziej romantyczny hotel na świecie”. Całkiem imponująca kolekcja. Co sprawia, że ​​Akademie Street Boutique Hotel jest tak wyjątkowy? Po pierwsze, są to miłe akcenty, takie jak zapewnienie kremu przeciwsłonecznego i ręczników na basen, posiadanie najbardziej luksusowej pościeli, jaką można sobie wyobrazić, dostarczanie smacznych wypieków i kawy po południu, a nawet wybór lokalnych win do smaku. Ale to, co czyni go wyjątkowym, to opalane drewnem wanny z hydromasażem i pachnące ogrody krajobrazowe. W sumie są trzy wanny z hydromasażem opalane drewnem, a także cztery baseny. Ten, który jest otwarty dla wszystkich gości, jest ogrzewany energią słoneczną, a małe baseny należą do trzech domków gościnnych. W nasłonecznionych pomieszczeniach znajdują się wspaniałe leżaki w stylu vintage, które zapewniają nieoceniony cień w czasie upałów.

Atrakcyjna bliskość Franschhoek do Kapsztadu i silna kultura winiarska to nie jedyne zalety. Według S.Pellegrino w tej części kraju znajdują się jedne z najlepszych restauracji, w tym „The Tasting Room”, jedna z 50 najlepszych restauracji na świecie według S.Pellegrino. Jacuzzi opalane drewnem, fantastyczne wino i światowej klasy jedzenie? Zapisz mnie!

Front hotelu butikowego Akademie StreetBasen w hotelu butikowym Akademie StreetDziedziniecDziedziniec hotelu butikowego Akademie StreetAkademie Street Boutique Hotel KominekBarAkademie Street Boutique Hotel BarOranżeriaAkademie Street Boutique Hotel OrangerieAkademie Street Boutique Hotel Orangerie Wnętrze W NocyAkademie Street Boutique Hotel Orangerie WyżywienieGelatenheid (Equanimity) Cottage – Dwupiętrowy pensjonat tylko dla dwóch osóbAkademie Street Boutique Hotel Gelatenheid CottageAkademie Street Boutique Hotel Gelatenheid Cottage SypialniaAkademie Street Boutique Hotel Gelatenheid Cottage ŁazienkaAkademie Street Boutique Hotel Gelatenheid Cottage Wanna z hydromasażemWanna z hydromasażem opalana drewnemAkademie Street Boutique Hotel Gelatenheid Cottage Wanna z hydromasażem opalana drewnemAkademie Street Boutique Hotel Gelatenheid Cottage Wanna z hydromasażem opalana drewnem ZbliżenieOortuiging (Conviction) SuiteAkademie Street Boutique Hotel Oortuiging (Conviction) SuiteSuita Vreugte (radość).Akademie Street Boutique Hotel Vreugte (Joy) Apartament z basenemAkademie Street Boutique Hotel Vreugte (Joy) Apartament z sypialniąAkademie Street Boutique Hotel Vreugte (Joy) Apartament ŁazienkaWidok z okna hotelu butikowego Akademie Street

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector