Airplane   Suite

Samoloty hotelowe to marzenie każdego pilota i jedna z pierwszych pozycji na liście rzeczy do zrobienia każdego podróżnika. W szczególności ten samolot ma ponad 40 metrów długości i stacjonuje na lotnisku Teuge, zapewniając wspaniały widok na pas startowy. Został zbudowany po raz pierwszy w 1960 roku i ma znaczenie historyczne, ponieważ był używany jako samolot rządowy dla psów z NRD.

Oprócz spania w samolocie przekształconym w pokój hotelowy, możesz także zarezerwować wycieczkę samolotem, wycieczkę helikopterem i wziąć lekcję latania. Jeśli to zbyt przerażające, spróbuj wyskoczyć z samolotu na spadochronie!

W samolocie możesz spodziewać się luksusowych udogodnień, takich jak jacuzzi, sauna na podczerwień, mini-bar i kuchenka mikrofalowa. To coś lepszego niż pierwsza klasa, a nawet witają cię smacznym pakietem powitalnym. Dogodna lokalizacja sprawia, że ​​są Państwo blisko rezerwatu przyrody Veluwe lub uzdrowiska Bussloo i Thermen Bussloo.

Hotel Iljuszyn 18Airplane Suite Hotel Suites NLIljuszyn 18 widok z bokuKlatka schodowa Iljuszyn 18Salon w samolocieŚniadanie w samolocieKuchnia w samolocieAlejka w samolocieŁazienka i sauna w samolocieŁazienka w samolocie z jacuzziŁazienka w samolocieSypialnia apartamentu w samolocieWyjście Airplane Suite na balkonWidok na lotnisko z balkonuKokpit Iljuszyna 18

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector