Ahn Luh   Zhujiajiao

Nie można patrzeć na Ahn Luh Zhujiajiao i nie być pod wrażeniem. Mieszczący się częściowo w 600-letnim budynku sądu z czasów dynastii Ming hotel wygląda jak plan zdjęciowy do filmu Wznieś czerwoną latarnię. Zabytkowy budynek, który został pięknie odrestaurowany, służy teraz jako lobby hotelowe i już po przyjeździe przeniesie Państwa do innej epoki.

Ten hotel z pewnością nie jest opcją budżetową. Składa się z 35 nowych luksusowych willi, każda z własnym ogrodem i nieskazitelnym designem. Wnętrza są nowoczesne, ale luźno inspirowane stylem starej chińskiej rezydencji. Wszyscy są doskonale pobłażliwi; jeśli jednak naprawdę chcesz się rozpieszczać, w pawilonie basenowym znajduje się odkryty basen z podgrzewaną wodą (mówiąc o luksusie!).

Podróż w czasie nie kończy się w hotelowym lobby. Ahn Luh Zhujiajiao znajduje się zaledwie 5 minut spacerem od Zhujiajiao, starożytnego miasta wodnego sprzed 1700 lat. Jeśli się nie spieszysz, wybierz się na spokojną przejażdżkę gondolą po kanałach i podziwiaj po drodze kultowe kamienne mosty lub skorzystaj z tradycyjnego chińskiego rytuału herbacianego. Jeśli jednak potrzebujesz odmiany od spokojnego i cichego Zhujiajiao, centrum Szanghaju oddalone jest o niecałą godzinę jazdy, a lokaje Ahn Luh są zawsze gotowi zorganizować dla Ciebie prywatny transport.

Ahn Luh Zhujiajiao tradycyjny chiński budynek dworuBudynek Ahn Luh ZhujiajiaoOdblaskowy dziedziniec Ahn Luh ZhujiajiaoBiblioteka Ahn Luh ZhujiajiaoAhn Luh Zhujiajiao tradycyjne drewniane wnętrzePawilon na dziedzińcu ośrodka Ahn Luh ZhujiajiaoSypialnia w pawilonie basenowym Ahn Luh ZhujiajiaoŁazienka Ahn Luh Zhujiajiao i odkryty basen w pawilonie basenowymPawilon ogrodowy Ahn Luh ZhujiajiaoWanna do pawilonu ogrodowego Ahn Luh ZhujiajiaoPawilon patio hotelu Ahn Luh ZhujiajiaoSpa Ahn LuhKryty basen Ahn Luh ZhujiajiaoBasen krajobrazowy Ahn Luh ZhujiajiaoOdkryty basen Ahn Luh Zhujiajiao

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector