Ahau   Tulum

Ahau Tulum to luksusowy hotel na zacisznej plaży w Tulum. Został otwarty w 2012 roku, a właściciele włożyli wiele wysiłku w zminimalizowanie wpływu ośrodka na środowisko.

Budynki posiadłości miały uzupełniać topografię i naturę, dając wrażenie przebywania w dżungli.

Plaża ma piękny piasek, czystą wodę, hamaki i leżaki. Ahau leży w strefie plażowej Tulum, z wieloma lokalami gastronomicznymi i rozrywkowymi.

Centrum miasta Tulum znajduje się około dwudziestu minut jazdy od hotelu, ale na całej długości plaży w Strefie Hotelowej jest wystarczająco dużo pięknych krajobrazów, aby je podziwiać.

Ośrodek przy plaży Ahau Tulum

Ciesz się słońcem w tym hotelu, który szczyci się prywatną plażą, restauracjami przy plaży i masażami na plaży.

Zewnętrzna kabina Ahau Tulum Cabana

Rustykalna konstrukcja hotelu, ręcznie wykonane dzieła sztuki i wystrój w stylu cyganerii zostały wykonane w całości z lokalnych źródeł.

Drewniana chata Ahau Tulum

Hotel został zbudowany od podstaw przy użyciu wyłącznie lokalnych materiałów i wykwalifikowanych rzemieślników. W rezultacie naturalne materiały, takie jak drewno, strzecha i kamień, są eksponowane we wnętrzach, a hotel nie używa plastikowych butelek.

Pokój hotelowy Ahau Tulum

23-pokojowy (w tym 16 mniejszych apartamentów i 6 głównych apartamentów) eko-szykowny hotel Ahau oferuje pokoje od strony oceanu, rustykalny wystrój i nowoczesne udogodnienia. Ponadto cztery małe chatki na Bali zapewniają pełnowymiarowe łóżko, zewnętrzny ogród i prysznic.

Sypialnia Ahau Tulum

Z wyjątkiem trzech mniejszych apartamentów, wszystkie pokoje mają widok na ocean i bezpośredni dostęp do plaży. Dostępne są pokoje na najwyższym piętrze i na poziomie plaży, a główne apartamenty mają stół jadalny na zewnątrz i pełnowymiarową kanapę.

Balkon Ahau Tulum z widokiem na morze

Gdy wygrzewasz się w słońcu na plaży z widokiem na Karaiby, energia wody podsyca Twoje pragnienie przygody. Tulum jest wypełnione po brzegi atrakcjami i atrakcjami, które trzeba zobaczyć, od starożytnych ruin Majów po ekologiczne parki rozrywki.

Hamak Ahau Tulum

Codzienne zajęcia jogi, dostęp do uzdrowiska temazcal, wypożyczalnia rowerów, nauka kitesurfingu i medytacja to tylko niektóre z dostępnych na miejscu zajęć, które pomogą Ci znaleźć duchowe centrum. Doświadcz lokalnego życia w Ahau, niezależnie od tego, czy jesteś tu na romantyczny wypad, czy na wakacje w pojedynkę.

Domek na drzewie Ahau Tulum

Pomnik Ahau Tulum

„Ven a la Luz” lub „Come Into The Light” to dzieło południowoafrykańskiego artysty Daniela Poppera. Wpadnij i zobacz Park Rzeźby Ahau, w którym znajdziesz mistyczne projekty.

Wysoki na 33 stopy (10 metrów) posąg jest wykonany z drewna, liny, stali i wielu roślin.

Posąg Ahau - Ven a la luz

Ven a la Luz przedstawia duże kobiece ciało otwierające klatkę piersiową w miejscu, w którym ukrywa się ogród Eden.

Rzeźba „Wejdź w światło” autorstwa Daniela Poppera

Restauracja Ahau Tulum

W hotelu znajdują się dwie restauracje: udekorowana łapaczami snów restauracja Ahau, która służy również jako główny salon i recepcja, oraz organiczna restauracja Raw Love, zlokalizowana na centralnym dziedzińcu hotelu.

Klub plażowy Ahau TulumBasen Ahau Tulum

W basenie Ahau nie chodzi o rozmiar, ale o wygląd. To miejsce, w którym można napić się drinka i wymoczyć nogi po tym, jak zmęczą Cię silne karaibskie fale.

Modelowanie basenu Ahau Tulum

Impreza przy basenie na plaży? Masz to!

Impreza przy basenie w klubie plażowym Ahau Tulum

Plaża Tulum i pobliski rezerwat biosfery Sian Ka’an to wspaniałe miejsca w okolicy, w których można podziwiać naturalny przepych, a inne atrakcje, takie jak rzeźba Ven a la Luz i ruiny Majów w Tulum, również są warte zobaczenia.

Plaża Ahau

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector