Adler   Lodge Alpe

Czy jesteś doświadczonym narciarzem i szukasz ekskluzywnego ośrodka narciarskiego? Czy wyobrażałeś sobie szybowanie w śniegu na tle oszałamiającej alpejskiej łąki? Wolisz zostać w domu, zanurzyć się w basenie i napić cioccolata calda? Bez względu na Twoje preferencje, Adler Lodge, położony we włoskim Alpe di Siusi, jest miejscem, do którego należy się udać! Rozkoszuj się alpejską architekturą, bogatą w ciepłe lasy i przytulny górski styl.

Goście mogą zdecydować się na apartament lub wybrać domek, który oferuje dwa piętra wraz z drewnianym balkonem, kominkiem, sauną i niezrównanymi widokami na pasmo górskie Dolomitów w północno-wschodnich Włoszech. Znane również jako Góry Jasne, Dolomity zostały wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO w 2009 roku. Poszukiwaczy przygód nie muszą drażnić widoki; oddychaj świeżym górskim powietrzem i eksploruj przyrodę podczas wędrówek i niesamowitych wspinaczek. Niekończące się trasy oferują narciarzom biegowym niezapomniane chwile. Adler Lodge organizuje również ekscytujące kuligi w tej magicznej zimowej krainie. Latem podróżnicy mogą odkrywać zielone pastwiska i kwitnące łąki.

Wraz z restauracją, spa i pięknym basenem bez krawędzi, Adler Lodge położony jest w zapierającej dech w piersiach części Włoch, której wielu nie ma szansy odkryć. Podczas gdy włoskie miasta są piękne, odkrywaj wiejskie krajobrazy i góry w Adler Lodge!

Schronisko górskie ADLERAdler Mountain Lodge - z zewnątrz z widokiemAdler Mountain Lodge - widokiLobby hotelu ADLER MountainSalon w domkuMniejszy Apartament z widokiemSypialnia w domku z widokiemChalet z własnym balkonemSauna fińskaSauna z widokiem na góryStrefa relaksu Spa z widokamiSiłownia z widokiem na AlpyKryty basen z widokiem na góryParujący odkryty basenBasen bez krawędzi AdleraOdkryty basen z majestatycznymi widokami na góryMiejsca siedzące na tarasie z widokiemAdler Mountain Lodge - siedzenia na tarasie i widokiDrink z widokiem z tarasu jesienią

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector