Adler Luxury   Hostel

Hostele nie zawsze są brudnymi i brudnymi miejscami, o których ludzie myślą, gdy słyszą słowo hostel. Jednak hostel Adler Luxury, położony w samym sercu historycznego Chinatown w Singapurze, udowodnił, że stereotyp jest błędny.

Około dwa lata temu Adler powstał i powstał na miejscu starego lombardu i herbaciarni. Pierwszy luksusowy hostel w Singapurze został założony przez „flashpackera”, który podróżował po Europie i Australii i chciał zrewolucjonizować azjatycki rynek turystyczny. Przyjął koncepcję oferowania tanich i towarzyskich noclegów z hosteli i łączenia tych cech z luksusowymi i wygodnymi hotelami.

Hotel oferuje wygodne łóżka z puchowymi kocami i chociaż w pokojach jest kilka osób, styl łóżka zapewnia dużo prywatności. Hotel znajduje się bardzo blisko linii transportu publicznego i w odległości krótkiego spaceru od kilku różnych miejsc turystycznych. To obowiązkowy hotel dla każdego turysty z plecakiem, który szuka dobrej zabawy w Singapurze z ograniczonym budżetem.

Budynek Adler Luxury HostelSalon Adler Luxury HostelSalon Adler Luxury Hostel z młodymi ludźmi rozmawiającymi przy stoleSchody Adler Luxury HostelLuksusowe schroniskoŁóżko typu VaultSygnowane łóżko kabinoweSofa Adler Luxury HostelŁóżka piętrowe w akademiku Adler Luxury HostelKapsuły Adler Luxury HostelAdler Luxury Hostel wspinający się po kapsułachDziewczyny w kapsuleKapsułowe podwójne łóżko Adler Luxury HostelPodwójne łóżko Adler Luxury HostelAzjatki na łóżkuBalkon hostelu Adler LuxuryTaras ulicy Adler Luxury Hostel

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector