Adelphi Hotel   Melbourne

Z zaledwie 34 pokojami, ten hotel może być mały, ale zapewnia dużą atmosferę i lokalizację. Kilka kroków od najbliższego tramwaju i kilka minut spacerem od Galerii Narodowej Wiktorii, nowo wyremontowany hotel Adelphi również staje się zielony. W całym hotelu zastosowano energooszczędne oświetlenie, a także luksusowe przybory toaletowe pozyskiwane lokalnie, dzięki czemu goście mogą czuć się jeszcze lepiej podczas pobytu w tym nowoczesnym i eleganckim hotelu w sercu Melbourne.

Adelphi oferuje również basen na dachu – idealne miejsce do oglądania wschodu słońca wśród szczytów budynków w Melbourne. Basen ma szklane dno i wystaje prawie siedem stóp z obrzeży budynku, dając pływakom wyjątkowe wrażenia z oglądania zaskakujących dziewięciu pięter podczas swobodnego stylu.

Lubić słodycze? Koniecznie odwiedź hotelowy bar deserowy Om Nom. Menu jest obszerne, kreatywne i na pewno zadowoli wszystkie palety od czekoladowych churros po szarlotki. Om Nom oferuje również menu śniadaniowe, obiadowe i kolacyjne (jeśli zdecydujesz się nie jeść deseru do każdego posiłku!).

Wieża hotelu Adelphi w MelbourneBasen na dachu Adelphi Hotel Melbourne ze szklanym dnem widocznym z ulicyGłówne wejście do hotelu Adelphi w MelbourneFoyer hotelu Adelphi w MelbourneAdelphi Hotel Melbourne artAdelphi Hotel Melbourne grafika przedstawiająca konia z drutuSypialnia hotelu Adelphi w MelbournePokój w hotelu Adelphi w MelbournePokój z 2 łóżkami pojedynczymi w hotelu Adelphi w MelbourneŁazienka Adelphi Hotel MelbourneBasen na dachu Adelphi Hotel Melbourne z parującą wodąBasen na dachu hotelu Adelphi w MelbourneBasen w hotelu Adelphi w MelbourneKoktajle na dachu hotelu Adelphi w MelbourneAdelphi Hotel Melbourne antena basenu na dachu

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector