A-Train   Hotel

Możesz przejść się z głównego dworca kolejowego w Amsterdamie, przejść przez hałaśliwą ulicę Prins Hendrikkade i znaleźć się w hotelu A-train. To hotel urządzony przez pasjonata kolei. Wnętrze można pomylić z muzeum kolejnictwa, takim jak kolekcja mosiężnych czajników, walizek i czarno-białych fotografii.

Pokoje są nowocześnie urządzone i dysponują łazienką. Jest telewizor z kanałami w kilku językach i wifi. Na szczycie budynku znajduje się również apartament z częścią dzienną i możliwością samodzielnego przygotowywania posiłków. Śniadanie składające się z tostów, płatków śniadaniowych, sera, szynki i gorących napojów jest wliczone w cenę i serwowane w salonie Pullman Lounge, którego wystrój przypomina wagon kolejowy. Wieczorem to samo miejsce służy jako bar. Puby, teatry i sklepy w Amsterdamie znajdują się w odległości krótkiego spaceru, co czyni ten hotel doskonałym wyborem dla tych, którzy lubią niedrogie podróże z wyjątkowym akcentem.

Budynek hotelu A-Train w AmsterdamieLobby hotelu A-TrainWejście do hotelu A-TrainSalon PullmanaPullman Lounge ze starym mężczyznądekoracje kolejowePokój w stylu vintage w hotelu A-TrainPokój w hotelu A-TrainPokój na dachu hotelu A-Train

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector