25 Hours Hotel   Number One

25 hours to nowa marka designerskich hoteli, której filozofia zakłada, że ​​każdy hotel powinien być wyjątkowy i dopasowany do swojej lokalizacji. Ich „Hotel Number One” znajduje się w Hamburgu w przebudowanym biurowcu z lat 50. XX wieku. Wewnątrz wnętrze to funkowa mieszanka stylu lat 60. i 70. z krzesłami w kształcie muszli, modnymi tapetami i recepcją z polerowanego aluminium. W dniu przyjazdu otrzymasz nawet powitalnego drinka.

Twój pokój został urządzony przez nowego projektanta i oferuje stację dokującą do iPhone’a, stację do pracy, bezpłatną wypożyczalnię rowerów oraz dostęp do designerskiej siłowni na 4. piętrze. Restauracja jest krzykliwa i serwuje mieszankę kuchni niemieckiej i włoskiej. Do dyspozycji Gości jest wspaniały salon, w którym można popijać drinki, oraz taras na dachu, na którym można zorganizować grilla dla siebie i znajomych. Hotel dysponuje dwiema salami konferencyjnymi „Freiraum”, zaprojektowanymi tak, aby promować myślenie o czystym niebie, z dużą ilością naturalnego światła i wysokimi sufitami. Doskonałe wprowadzenie do designerskich hoteli w Niemczech.

Budynek 25 Hours Hotel Number OneRecepcja 25 Hours Hotel Number OneProjekt wnętrz 25 Hours Hotel Number OneSalon Wohnzimmera25 Hours Hotel Number One jadalniaWnętrze 25 Hours Hotel Number OneSalon 25 Hours Hotel Number OneSala konferencyjna 25 Hours Hotel Number OneSzczegóły projektu25 Hours Hotel Number Jeden pokój z komputeremBiurko komputerowePokój z tapetą w stylu vintage25-godzinny hotel numer Jeden pokój25 Hours Hotel Numer Jedna sypialniaPokój projektowyTaras hotelu 25 Hours Number OneTaras na dachu hotelu 25 Hours Number One

https://www.youtube.com/watch?v=_a6m2xIrYXY

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector