137 Pillars House   Chiang Mai

Jeśli chcesz poznać kulturę Tajlandii, zapomnij o Bangkoku i plażach. Zamiast tego przyjedź do Chiang Mai, jednego z najlepszych miast w Azji, gdzie znajduje się najlepsze jedzenie w kraju, miejsca natury i atrakcje. Dawna XIX-wieczna siedziba British Borneo Company została przekształcona w jeden z najlepszych hoteli wypoczynkowych w Azji Południowo-Wschodniej w pobliżu rzeki Ping, w spokojnej mieszkalnej enklawie obszaru Wat Gate miasta.

137 Pillars House to wspaniały budynek z drewna tekowego, który został gruntownie odrestaurowany, aby pielęgnować jego XIX-wieczną przeszłość. W Chiang Mai bogactwo i znaczenie rodziny mierzono wielkością ich tajskiego domu w stylu Lanna, a dokładnie liczbą filarów. Tak więc nazwa kurortu wzięła się stąd, że ma dokładnie 137 filarów.

Ten wielokrotnie nagradzany hotel butikowy oferuje 30 apartamentów, w których panuje nostalgiczna atmosfera bogatej kolonialnej przeszłości budynku. Ich uderzające wnętrza z wysokimi sufitami są wyposażone w wolnostojące wiktoriańskie wanny, prysznice wewnętrzne i zewnętrzne, łóżka z baldachimem i ultra-luksusową pościelą o gramaturze 400 nitek, charakterystyczne fotele bujane i werandy wyłożone kafelkami w stylu vintage, co zapewnia pełną autentyczność. Oczywiście usługa lokaja jest również wliczona w cenę. Spośród pięciu typów apartamentów, najbardziej luksusowym jest Louis Leonowens Pool Suite. Do dyspozycji Gości jest zagłębiona wanna z widokiem na tropikalne rośliny, prysznice w ogrodzie i na świeżym powietrzu oraz prywatny basen bez krawędzi.

The Dining Room oferuje klasyczne tajskie potrawy przyrządzane ze zbiorów lokalnych rolników, którymi można się dzielić z przyjaciółmi i rodziną. Do restauracji przylega dziedziniec z widokiem na tropikalne ogrody. Inną opcją jest Pallete ozdobiona dziełami lokalnych artystów i oferująca dania kuchni zachodniej w zagrodzie z drewna tekowego. Wreszcie Nitra Spa & Wellness to miejsce, w którym znajdziesz współczesne menu zabiegów tradycyjnych tajskich masaży leczniczych. Gwiazdą nieruchomości jest jednak basen. Ten duży basen jest po mistrzowsku skontrastowany z zieloną ścianą. Można tu popijać koktajle, a nawet brać udział w zajęciach jogi.

137 Pillars House Chiang Mai Hotel Brama137 Pillars House Lobby w Chiang Mai137 Pillars House Chiang Mai Dom w stylu LannaSalonikSalon 137 Pillars House w Chiang MaiJadalnia137 Pillars House Chiang Mai Restauracja JadalniaRestauracja PaletaRestauracja 137 Pillars House w Chiang MaiBar Jacka Baina137 Pillars House Chiang Mai Bar Jacka BainaApartament Rajah BrookeApartament Rajah Brooke – Hollywoodzkie 2 łóżka pojedynczeŁazienka w apartamencie Rajah BrookeWolnostojąca wiktoriańska wanna Rajah Brooke SuiteWeranda apartamentu Rajah BrookeApartament Wschodniego BorneoEast Borneo Apartament Taras W NocySuita Davida Fleminga MacfiegoSuita Davida Fleminga MacfiegoSalon David Fleming MacfieApartament z tarasem Williama BainaŁazienka apartamentu tarasowego Williama BainaApartament Louis Leonowens z basenemSalon z basenem Louis LeonowensŁazienka w apartamencie Louis LeonowensLouis Leonowens Pool Suite Prywatny basenNitra Spa & WellnessNitra Spa & WellnessBasen 127 Pillars House w Chiang Mai127 Pillars House Chiang Mai Joga przy basenieChiang Mai Piknik Nad Wodospadem

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector