12 Decades   Art Hotel

Hotel 12 Decades to naprawdę wyjątkowe zakwaterowanie, które przeniesie Cię przez tętniącą życiem, a czasem burzliwą historię Johannesburga. Położony w rozwijającej się dzielnicy Maboneng, ten innowacyjny hotel odzwierciedla barwną osobowość, która przyciąga wielu ludzi do tego nowo wybudowanego centrum.

Każdy z 16 pokoi ma niepowtarzalny motyw przewodni, który przedstawia historię miasta z lat 1886-2006. Każdy pokój został specjalnie zaprojektowany, aby odzwierciedlić najważniejsze wydarzenia z każdej dekady, a projekt koncepcyjny został stworzony przez kilku najwybitniejszych artystów z Republiki Południowej Afryki. Oprócz awangardowego wystroju, każdy pokój oferuje również inne udogodnienia dla międzynarodowych podróżników, w tym aneksy kuchenne, stanowiska pracy i międzynarodowe zasilacze.

Hotel 12 Decades to doskonałe uzupełnienie funkcjonalności i stylu. Dogodna lokalizacja zapewnia łatwy dostęp do wszystkich lokali rozrywkowych i gastronomicznych w dzielnicy Maboneng. Niezależnie od tego, czy masz ochotę na dania kuchni śródziemnomorskiej, potrawy etiopskie, sushi, uliczne jedzenie, czy też na spokojne miejsce na filiżankę kawy, konsjerż z sąsiedztwa z przyjemnością zasugeruje. Jeśli chcesz się zrelaksować podczas pobytu, Cocoon Spa znajduje się tuż obok i oferuje różnorodne zabiegi relaksacyjne i lecznicze. Możesz także zmieścić się w szybkim treningu lub zajęciach bokserskich w Rooftop Boxing Gym.

Jeśli szukasz alternatywnego hotelu, który oferuje więcej niż tradycyjny luksus i udogodnienia, hotel 12 Decades jest idealnym wprowadzeniem do kultury miejskiej, barwnej historii i wyśmienitej kuchni Johannesburga.

Ulica dzielnicy Maboneng w nocy w JohannesburguWejście do hotelu 12 Decades ArtLobby hotelu 12 Decades Art

Wizja — życie na głównej ulicy

1886-1896, zaprojektowany przez Marcusa Neustettera i Jonathana Liebmanna

Pokój Vision- Main Street Life

To jest dom, który zbudował Jack

1906-1916, zaprojektowany przez Kima Sterna

To jest dom, który zbudował Jack

Marabi

1926-1936, zaprojektowany przez Robyn Symes & Pierre Crocquet

Pokój Marabi

Po części miłość Po części nienawiść

1946-1956, projekt: Love Jozi

Po części miłość Po części nienawiść do pokoju

Wieczna Wolność

1996-2006, zaprojektowany przez Enrico Daffonchio

Pokój wiecznej wolności

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector