Piernik Staropolski w nowej ofercie specjalnej Grycan

Tradycyjny Piernik Staropolski z bakaliami, przygotowany z najlepszych składników, przełożony domowymi powidłami śliwkowymi i udekorowany ciemną czekoladą to propozycja lodziarnio-kawiarni na jesienne dni.

Już od soboty 10 października do każdej herbaty, kawy lub czekolady porcja tego specjału dostępna będzie w promocyjnej cenie 6,50 zł.

– Kiedy zbliżają się chłodniejsze, jesienne dni chętniej sięgamy po miód, słodkie powidła i rozgrzewające korzenne przyprawy. To właśnie z nich powstaje nasz Piernik Staropolski. Przygotowujemy go ręcznie, według tradycyjnej rodzinnej receptury pochodzącej z Kresów – mówi Elżbieta Grycan – właścicielka sieci Grycan – Lody od pokoleń. – Zapraszamy do naszych lodziarnio-kawiarni na porcję tego aromatycznego ciasta z filiżanką kawy, herbaty lub gorącej czekolady.

Piernik Staropolski przygotowywany jest w pracowni cukierniczej marki Grycan – Lody od pokoleń z wykorzystaniem najlepszych składników, takich jak ręcznie krojone bakalie, miód z wybranej pasieki, specjalna mieszanka mielonych w pracowni przypraw czy gotowany karmel. Każdy piernik składa się z trzech warstw ciasta, przełożonych domowymi powidłami ze śliwek węgierek, które jeszcze ciepłe rozsmarowywane są na cieście. Gotowe pierniki dekorowane są gęstą polewą z ciemnej czekolady, masła i mleka oraz połówkami orzechów włoskich.

W nowej ofercie lodziarnio-kawiarni przy zakupie dowolnej kawy, herbaty lub czekolady porcja Piernika Staropolskiego z bakaliami dostępna jest w specjalnej cenie 6,50 zł. Oferta dostępna jest we wszystkich lokalach sieci na miejscu i na wynos od 10 października do końca 2020 roku.

 altalt alt

 

 

alt

 

 alt

 altalt

 

.