Bestsellery w duetach – nowa oferta od Grycana

Deser Czekoladowy z kremowym Cappuccino? A może szarlotka z kruszonką w towarzystwie aromatycznego Americano? Już od 5 września bestsellerowe desery z menu Grycan – Lody od pokoleń dostępne są w duetach z kawą w specjalnej cenie 21,90 zł.

– Przed nami złota polska jesień! Lubimy cieszyć się nią przy słodkich przysmakach i aromatycznej kawie, do czego zachęcamy również naszych Gości, oferując im ich ulubione lodowe kompozycje i ciasta w towarzystwie aromatycznej kawy. Desery Czekoladowy, Waniliowy i Truskawkowy oraz Szarlotkę z kruszonką i wegańską Szarlotkę z migdałami proponujemy połączyć z doskonałym Cappuccino lub Americano. Możliwości jest wiele i wierzymy, że każdy smakosz znajdzie w naszej nowej ofercie coś pysznego dla siebie – mówi Elżbieta Grycan, właścicielka sieci Grycan – Lody od pokoleń. – Serdecznie zapraszamy do naszych lodziarnio-kawiarni.

W najnowszej promocji Bestsellery w duetach znalazły się ulubione przysmaki Gości lodziarnio-kawiarni skomponowane z aromatyczną kawą Cappucino lub Americano, przygotowywaną na bazie oryginalnej mieszanki wybranej osobiście przez Elżbietę i Zbigniewa Grycanów w rodzinnej włoskiej palarni w specjalnej cenie 21,90 zł.

W ofercie znalazły się:
Deser Czekoladowy – kompozycja lodów waniliowych oraz czekoladowych podawana z puszystą bitą śmietaną, udekorowana chrupiącą waflową rurką wypiekaną i ręcznie zwijaną we własnych pracowniach cukierniczych.
Deser Waniliowy – lody waniliowe z gęstą polewą czekoladową i puszystą bitą śmietaną, podawane z kostką białej czekolady i chrupiącą, ręcznie zwijaną rurką waflową.
Deser Truskawkowy – kremowe lody waniliowe skomponowane z orzeźwiającym sorbetem z truskawek podawane z bitą śmietaną i polewą truskawkową, udekorowane świeżymi truskawkami i rurką waflową.
Szarlotka z kruszonką na gorąco – prawdziwa, domowa szarlotka na kruchym, maślanym cieście, podawana na gorąco z sosem cynamonowym, porcją lodów waniliowych i bitą śmietaną.
Szarlotka z migdałami na gorąco – wegańska szarlotka na kruchym cieście, posypana prażonymi płatkami migdałowymi, podawana na gorąco z sosem cynamonowym oraz porcją wegańskich lodów waniliowych.

Oferta Bestsellery w duetach obowiązuje od 5 września do 30 października 2020 roku na miejscu i na wynos, we wszystkich lodziarnio-kawiarniach Grycan – Lody od pokoleń.

 altalt alt

 

 

alt

 

 alt

 altalt

 

.