Na zakończenie wakacji u Grycana - każda kulka lodów za 2 zł

Jaki jest dobry powód aby pójś na lody? Zakończenie wakacji? A może rozpoczęcie roku szkolnego? Już w najbliższy weekend w lodziarnio-kawiarniach Grycan startuje super promocja, której nie może przegapić żaden lodowy smakosz. Aż do 1 września każda kulka lodów będzie kosztować jedynie 2 zł.

– Lodziarnie to serce naszego biznesu. Z radością obserwujemy jak nasi Goście świętują z nami małe i duże okazje lub po prostu spędzają chwile z bliskimi. Czy to wyjątkowa rodzinna wyprawa na lody czy miły akcent po pierwszym dniu szkoły, zawsze cieszy nas, że możemy sprawić, by ta chwila była smaczna i niezapomniana. Lody Grycan to doskonałe składniki oraz różnorodność smaków, struktur i dodatków. Tradycyjne, nasze autorskie smaki deserowe czy też lody wegańskie – najnowsza promocja zachęca by spróbować ich wszystkich. – mówi Małgorzata Grycan, współwłaścicielka sieci Grycan – Lody od pokoleń. - Serdecznie zapraszamy do lodziarnio-kawiarni.

Oferta marki Grycan to ponad 60 smaków lodów: tradycyjnych na bazie śmietanki kremówki, lodów jogurtowych, sorbetów z owoców, lodów wegańskich czy też autorskich smaków deserowych, które łączą w sobie doskonały smak lodów z najwyższej jakości dodatkami i domowymi polewami. Promocja „każda kulka lodów za 2 zł” dostępna jest we wszystkich lokalach Grycan – Lody od pokoleń przez 5 dni – od 28 sierpnia do 1 września i dotyczy wszystkich smaków lodów sprzedawanych na wynos w kubkach papierowych lub wafelkach.

 altalt alt

 

 

alt

 

 alt

 altalt

 

.