Dzień Taty u Grycana

Tradycyjnie już z okazji Dnia Taty, 23 czerwca na gości lodziarnio-kawiarni Grycan – Lody od pokoleń czeka słodka niespodzianka – dwa rożki firmowe z trzema kulkami lodów w promocyjnej cenie 18,90 zł.

23 czerwca to wspaniała okazja, aby spędzić czas ze swoim tatą. W tym wyjątkowym dniu Elżbieta i Zbigniew Grycanowie zapraszają do swoich lodziarnio-kawiarni na dwa rożki firmowe w specjalnej, odświętnej cenie.

– Wspólnie spędzony czas, ciepła rozmowa i delektowanie się lodowymi przysmakami – to propozycja na świętowanie Dnia Taty – mówi Elżbieta Grycan, właścicielka sieci Grycan – Lody od pokoleń.

Każdy rożek firmowy to trzy porcje lodów w wybranych smakach, podane w słodkim, chrupiącym waflu, udekorowane bitą śmietaną, polewą truskawkową i czekoladowo-orzechową posypką. Smaki lodów w rożkach można komponować dowolnie. Goście mogą wybierać spośród szerokiej gamy kilkudziesięciu smaków lodów tradycyjnych, tworzonych na bazie śmietanki kremówki i żółtek jaj, lekkich lodów jogurtowych, czy orzeźwiających sorbetów z owoców lub nowych lodów wegańskich.

Oferta na Dzień Taty obowiązuje 23 czerwca 2020 r. we wszystkich lodziarnio-kawiarniach Grycan - Lody od pokoleń w całej Polsce.

 altalt alt

 

 

alt

 

 alt

 altalt

 

.