Dzień Dziecka u Grycana

Jak co roku, Grycan pamięta o dzieciach, tych małych i całkiem dużych. Tylko 1 czerwca, z okazji Dnia Dziecka, kulka pysznych lodów lub chrupiąca rurka z bitą śmietaną będą dostępne jedynie za złotówkę.

– 1 czerwca to jeden z naszych ulubionych dni w roku. Uwielbiamy obserwować uśmiechnięte dziecięce buzie wpatrujące się w ladę pełną lodów i ich skupione miny w trakcie wybierania ulubionych smaków. Dlatego również w tym roku nie mogło zabraknąć naszej specjalnej promocji dla wszystkich gości, którzy zdecydują się z nami więtować ten szczególny dzień – komentuje Elżbieta Grycan, właścicielka sieci Grycan – Lody od pokoleń.

W lodziarnio-kawiarniach Grycan na lodowych smakoszy w każdym wieku czeka kilkadziesiąt smaków lodów przygotowywanych rzemieślniczymi metodami, według rodzinnych receptur.

Wśród nich znajdują się zarówno lody tradycyjne, sorbety z owoców jak i lody jogurtowe. Sekretem lodów Grycan są najwyższej jakości składniki: śmietanka kremówka, żółtka jaj, cukier oraz pieczołowicie przygotowywane dodatki: kupowane w szczycie dojrzałości, ręcznie obierane i krojone owoce, starannie wyselekcjonowane bakalie, czy ręcznie siekana czekolada deserowa. W ofercie znajdują się także nowe, w 100% roślinne, lody wegańskie.

1 czerwca za 1 zł będą dostępne również chrupiące rurki waflowe z bitą śmietaną. Każda z nich jest ręcznie zwijana i wypiekana we własnej pracowni cukierniczej.

Oferta z okazji Dnia Dziecka jest ważna na miejscu i na wynos, we wszystkich lodziarnio-kawiarniach Grycan – Lody od pokoleń w całym kraju.

 altalt alt

 

 

alt

 

 alt

 altalt

 

.