Lodziarnio-kawiarnie Grycan znów otwarte

Wszystkie punkty Grycan – Lody od pokoleń są ponownie otwarte dla Gości. Właściciele sieci zapraszają na lody, ciastka, kawę i soki 100% z owoców. W pierwszym tygodniu od otwarcia dla klientów lodziarni przygotowano specjalną promocję.

 

– Bardzo cieszymy się z ponownego otwarcia lodziarnio-kawiarni. Czekaliśmy z utęsknieniem, aby znów gościć naszych Klientów, oferując im słodkie przysmaki, które wytwarzamy według tradycyjnych, rodzinnych receptur.
Z okazji ponownego otwarcia przygotowaliśmy niespodziankę – do każdej kulki lodów, drugą można kupić jedynie za złotówkę – mówi Elżbieta Grycan – właścicielka sieci Grycan – Lody od pokoleń.

Lodziarnio-kawiarnie Grycan wracają z bogatą ofertą gastronomiczną – zarówno na miejscu, jak i na wynos.
W menu znajdują się lody, desery lodowe, rurki z bitą śmietaną, torty lodowo-bezowe, ciastka i ciasta. Ofertę uzupełniają soki 100% z owoców oraz doskonała kawa z mieszanki osobiście wybranej przez Właścicieli w rodzinnej włoskiej palarni.

Wszystkie lodziarnie zostały dostosowane do nowych, zaostrzonych przepisów sanitarnych. W trosce o zdrowie gości i pracowników strefy obsługi lodziarnio-kawiarni zostały wyposażone w przesłony z pleksi, a obsługa została wyposażona w przyłbice, maseczki i jednorazowe rękawiczki, które dodatkowo są dezynfekowane żelem antybakteryjnym. Rękawiczki i płyn antybakteryjny są również dostępne dla gości lodziarni. Wszystkie powierzchnie, klamki i uchwyty są na bieżąco dezynfekowane. Zgodnie z rozporządzeniem, została również zmniejszona liczba stolików w lokalach.

Promocja na powitanie – do każdej kulki druga za 1 zł – obowiązuje we wszystkich lokalach sieci od 18 do 24 maja 2020 r.

 altalt alt

 

 

alt

 

 alt

 altalt

 

.