Mikołajki u Grycana

6 grudnia na gości lodziarnio-kawiarni Grycan – Lody od pokoleń będą czekały słodkie niespodzianki. Tego dnia będzie można kupić kulkę lodów lub rurkę z bitą śmietaną w wyjątkowej cenie 1zł.

– Mikołajki to magiczny czas radości, ciepła i miłych upominków. Chcąc dołożyć swoją cegiełkę do tworzenia tej świątecznej atmosfery, przygotowaliśmy tego dnia słodką ofertę specjalną.

6 grudnia kulka lodów Grycan lub rurka z bitą śmietaną dostępne będą tylko za złotówkę. Serdecznie zachęcamy do wspólnego radowania się magią Świąt! – mówi Małgorzata Grycan, współwłaścicielka sieci Grycan – Lody od pokoleń.
Goście lodziarnio-kawiarni mogą wybierać spośród kilkudziesięciu smaków lodów, zarówno tych tradycyjnych, powstających na bazie śmietanki kremówki 30%, żółtek jaj i cukru, jak i soczystych sorbetów oraz delikatnych lodów jogurtowych. Każdy smak lodów uzupełniają starannie wyselekcjonowane dodatki: dojrzałe owoce, najlepszej jakości bakalie czy ręcznie siekana czekolada. Z okazji Mikołajek, w specjalnej cenie 1 zł można kupić również uwielbianą przez klientów sieci chrupiącą, ręcznie zwijaną rurkę waflową wypełnioną po brzegi puszystą bitą śmietaną.

Oferta dostępna jest 6 grudnia 2019, we wszystkich lodziarnio-kawiarniach sieci Grycan – Lody od pokoleń. Dotyczy zarówno lodów sprzedawanych w wafelku, jak i kubeczkach, ale nie obejmuje smaków deserowych.

 altalt alt

 

 

alt

 

 alt

 altalt

 

.