Festiwal kawy w lodziarnio-kawiarniach Grycan

W najbliższy weekend w lodziarnio-kawiarniach Grycan – lody od pokoleń w całej Polsce będzie królować kawa. Klasyczne Espresso, Cappuccino z mleczną pianką, a może odrobina słodyczy w Latte Macchiato Karmel? Od 22 do 24 listopada wszystkie kawy dostępne będą w promocyjnych cenach.

– Filiżanka dobrej jakości kawy to nie tylko wspaniały smak i aromat, ale też niezwykle przyjemna chwila dla siebie, która potrafi wprawić w dobry nastrój na cały dzień. Kawa w naszych lodziarnio-kawiarniach jest parzona ze specjalnej mieszanki, którą razem z mężem wybraliśmy w małej, rodzinnej włoskiej palarni w czasie jednej z wizyt ,w Mediolanie. Serdecznie zapraszamy – mówi Elżbieta Grycan, właścicielka sieci Grycan – Lody od pokoleń.

W specjalnej ofercie znajdują się m.in:
Espresso – klasyczne, mocne espresso przygotowywane z oryginalnej mieszanki ziaren – 85% arabica i 15% robusta, dostarczanych przez włoską, rodzinną firmę w cenie 4,50 zł.
Cappucino – aromatyczna kawa na bazie pojedynczego espresso z mlekiem i puszystą mleczną pianką w cenie 8,90 zł.
Flat White – podwójne espresso z dodatkiem gorącego mleka i aksamitnej, mlecznej pianki w cenie 10,90 zł.
Latte Macchiato – kawa na bazie pojedynczego espresso z mlekiem i gęstą, mleczną pianką w cenie 10,90 zł.
Latte Macchiato Karmel – kawa na bazie pojedynczego espresso z mlekiem, sosem karmelowym i gęstą, mleczną pianką w cenie 12,90 zł.

Oferta obowiązuje od 22 do 24 listopada 2019 roku we wszystkich lodziarnio-kawiarniach sieci Grycan – Lody od pokoleń. Dotyczy wszystkich kaw w menu, a ich cena jest niższa o 2zł od ceny regularnej.

 altalt alt

 

 

alt

 

 alt

 altalt

 

.