Weekend z lodami w pudełkach u Grycana

Wyjątkowa promocja dla lodowych smakoszy! Już w najbliższy weekend u Grycana do zakupionych 2 litrów dowolnych lodów w pudełkach, klienci lodziarnio-kawiarni otrzymają gratis lody w opakowaniu 500ml.

– Bardzo lubimy ten letni czas, gdy nasze lodziarnie pełne są gości, którzy przyszli na lody, deser lodowy lub ciastko z kawą.Są wśród nich tacy, którzy smak lodów Grycan chcą zabrać ze sobą i kontynuować te słodkie rytuały w domowym zaciszu. Właśnie z myślą o nich na najbliższy weekend przygotowaliśmy specjalną promocję na lody w pudełkach – mówi Małgorzata Grycan, współwłaścicielka sieci Grycan – Lody od pokoleń. Zachęcamy do skorzystania z tej wyjątkowej okazji.

W firmowych lodziarnio-kawiarniach znajduje się szeroka oferta lodów tradycyjnych, sorbetów z owoców oraz lodów jogurtowych marki Grycan. W lokalach dostępne są lody tradycyjne, sorbety z owoców oraz lody jogurtowe, a także lody z linii Dla Koneserów. Goście lodziarni znajdą w nich również tegoroczne nowości takie jak przypominające smaki dzieciństwa lody Krówkowe, lody Słony karmel z solą morską w gęstym karmelu, oraz orzeźwiający smak egzotyki – Sorbet z brzoskwiń i marakui.

Oferta promocyjna lody 500 ml gratis do dowolnych 2 litrów lodów dotyczy lodów w pudełkach i dostępna jest od piątku do niedzieli – 12-14 lipca 2019 roku we wszystkich lodziarnio-kawiarniach sieci Grycan – Lody od pokoleń.

 altalt alt

 

 

alt

 

 alt

 altalt

 

.