Ponad 400 tys. gości Qubus Hotel Gdańsk

Hotel już od 10 lat cieszy się dużym zainteresowaniem gości biznesowych i indywidualnych. Od początku istnienia odwiedziło go już ponad 400 tys. gości. Zarezerwowano w nim w sumie 263 946 pokoi, a najdłuższy pobyt jednego gościa trwał sześć miesięcy.

Ten czterogwiazdkowy hotel zlokalizowany jest w centrum miasta, przy rzece Motławie, dosłownie 300 m od ścisłego Rynku. Swoim gościom oferuje 193 miejsca noclegowe w 110 pokojach. Dużym zainteresowaniem mieszkańców miasta i osób odwiedzających obiekt cieszy się także restauracja. Doceniane przez gości są śniadania, podczas których serwowanych jest tu ponad 100 produktów. Chętnie korzystają oni również z centrum fitness z sauną i siłownią. W hotelu znajduje się także sala zabaw dla dzieci.

– W ciągu 10 lat Qubus Hotel Gdańsk stał się jednym z najchętniej wybieranych obiektów noclegowych w mieście. Wieloletnie, sieciowe doświadczenie pozwoliło nam opracować najlepsze standardy obsługi. Ze względu na doskonałą lokalizację naszego hotelu, jest on idealnym miejscem zarówno na wypoczynek dla turystów indywidualnych, jak też strefą pracy dla gości biznesowych. Posiadamy też 4 kompleksowo wyposażone sale konferencyjne. O naszym doświadczeniu może świadczyć fakt, że przez 10 lat zorganizowaliśmy w sumie 4,6 tys. konferencji i szkoleń, a także wesel i przyjęć okolicznościowych – mówi Rafał Willich dyrektor Qubus Hotel Gdańsk. – Zarządzając Qubus Hotel Gdańsk prowadzimy aktywną komunikację z odwiedzającymi nasz hotel gośćmi, a ich opinie mają realny wpływ na podejmowane przez nas działania. Jesteśmy także cenionym i nagradzanym pracodawcą – dodaje Rafał Willich.

 altalt alt

 

 

alt

 

 alt

 altalt

 

.