Sphinx sponsoruje obiady w Dzień Dziecka

Restauracje sieci Sphinx, należącej do Grupy Sfinks Polska, już po raz szósty zaangażowały się w obchody Dnia Dziecka w Muzeum Wojska Polskiego. W wydarzeniu bierze udział 150 wychowanków domów dziecka z rejonu warszawskiego oraz dzieci z klas specjalnych. Jak co roku, organizatorzy zapewnili najmłodszym wiele atrakcji, a restauracja Sphinx zadbała o obiady dla małych gości.

- Udział restauracji Sphinx w obchodach Dnia Dziecka w Muzeum Wojska Polskiego powoli staje się tradycją, dlatego nie mogło nas zabraknąć i w tym roku. Cieszymy się, że możemy świętować tu z najmłodszymi, bo to dla nich prawdziwa frajda połączona z edukacją. Jest nam miło, że my również możemy uprzyjemnić dzieciom ten dzień, serwując im posiłek – mówi Andrzej Iwan, prowadzący lokal Sphinx, będący częścią sieci restauracji należącej do Sfinks Polska.

Przez cały dzień dzieci uczestniczą w przygotowanych na terenie Muzeum Wojska Polskiego zajęciach i przeróżnych zabawach. Po wielu atrakcjach restauracja Sphinx funduje wszystkim dzieciom obiad z Kids Menu – chrupiące, panierowane kawałki kurczaka podawane z frytkami, surówką i ketchupem, a do picia sok jabłkowy lub pomarańczowy.

 altalt alt

 

 

alt

 

 alt

 altalt

 

.