Dzień Dziecka z Grycanem

1 czerwca u Grycana gratka dla wszystkich dzieci, także tych dorosłych! Z okazji Dnia Dziecka kulka lodów na wynos lub chrupiąca rurka z bitą śmietaną będą dostępne jedynie za złotówkę.

Aż 65% Polaków uważa, że wspólne wyjście na lody to doskonała forma spędzania czasu z bliskimi. 46% badanych na deser lodowy najczęściej wybiera się z dziećmi1. I nic w tym dziwnego, bo czy jest lepszy sposób na uczczenie Dnia Dziecka niż wspólne wyjście na lody? – Dziecięcy uśmiech i radość najmłodszych z jedzenia lodów sprawiają nam ogromną przyjemność, dlatego tradycyjnie już przygotowaliśmy dla nich tę odświętną ofertę. Mamy nadzieję, że dzięki niej nasi goście jeszcze milej spędzą ten wyjątkowy dzień. Serdecznie zapraszamy! – komentuje Elżbieta Grycan, właścicielka sieci.

W lodziarnio-kawiarniach Grycan na lodowych smakoszy w każdym wieku czeka kilkadziesiąt smaków lodów przygotowywanych rzemieślniczymi metodami, według rodzinnych receptur. Wśród nich znajdują się zarówno lody tradycyjne, sorbety z owoców jak i lody jogurtowe.

Sekretem lodów Grycan są najwyższej jakości składniki: śmietanka kremówka, żółtka jaj, cukier oraz pieczołowicie przygotowywane dodatki: kupowane w szczycie dojrzałości, ręcznie obierane i krojone owoce, starannie wyselekcjonowane bakalie, czy ręcznie siekana czekolada deserowa.

1 czerwca za 1 zł będą dostępne również chrupiące rurki waflowe z bitą śmietaną. Każda z nich jest ręcznie zwijana i wypiekana we własnej pracowni cukierniczej.
Oferta jest ważna we wszystkich lodziarnio-kawiarniach Grycan-lody od pokoleń w całym kraju.

Aktywności z okazji Dnia Dziecka wspiera kampania radiowa w Radio RMF FM. W spocie reklamowym do lodziarnio-kawiarni zaprasza sam Zbigniew Grycan.

 altalt alt

 

 

alt

 

 alt

 altalt

 

.