Nowy wizerunkowy spot marki Harnaś

Od 1 maja br. w telewizji będzie można oglądać kolejny fabularny spot marki Harnaś: „Harnaś. Górale kontratakują”. Aktor Karol Dziuba po raz kolejny wciela się w rolę Harnasia, który jak zawsze niesie pomoc potrzebującym i jest uosobieniem odwagi.

Nic dziwnego, że książę chciał porwać piwowara dla siebie, skoro ten uwarzył nowego lepszego Harnasia. Bądźmy jednak spokojni – Harnaś i jego przyjaciele na pewno do tego nie dopuszczą. Ich zwycięskie spotkanie na górskiej drodze i uwolnienie piwowara możemy zobaczyć w nowym wizerunkowym spocie marki Harnaś. Zapraszamy widzów do świata, w którym ważna jest pomoc innym, przyjaźń, pozytywne emocje i gdzie zawsze zwycięża dobro i bezinteresowność.

Nowa 45-sekudnowa reklama wizerunkowa jest drugą z serii reklam fabularnych o przygodach Harnasia. Będzie emitowana w głównych stacjach TV oraz kanałach tematycznych już od 1 maja.

Za kreację spotu odpowiada agencja Grey Group Poland, za produkcję – Dynamo Film, planowanie i zakup mediów realizuje dom mediowy Initiative Media Warszawa.

Link do nowego spotu: https://youtu.be/4ZcESIoCoM4

 altalt alt

 

 

alt

 

 alt

 altalt

 

.