Świętuj Dzień Babci i Dziadka razem z Grycanem

21 i 22 stycznia goście lodziarnio-kawiarni Grycan – lody od pokoleń do każdego zakupionego deseru otrzymają dowolną kawę gratis. To doskonała okazja, aby sprawić babci i dziadkowi słodką niespodziankę.

– Wierzymy, że najlepszym prezentem dla bliskich jest wspólnie spędzony czas. Aby uczynić go jeszcze bardziej wyjątkowym, w Dniu Babci i Dniu Dziadka zapraszamy do naszych lodziarnio-kawiarni na wspaniałe lodowe desery
i aromatyczną kawę – mówi Elżbieta Grycan, współwłaścicielka sieci Grycan – Lody od pokoleń.

Wszystkie desery Grycan są przygotowywane na indywidualne życzenie klienta z najwyższej jakości składników: lodów tradycyjnych, sorbetów z owoców, bitej śmietany, ciast, ciasteczek i rurek waflowych wytwarzanych ręcznie we własnej pracowni cukierniczej oraz polew przygotowywanych na miejscu w lodziarnio-kawiarniach.

W najnowszej ofercie do każdej takiej kompozycji goście otrzymają gratis kawę przygotowywaną z oryginalnej włoskiej mieszanki, wybranej osobiście przez Elżbietę
i Zbigniewa Grycanów.

Promocja z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka obowiązuje 21 i 22 stycznia 2019 roku we wszystkich lodziarnio kawiarniach Grycan – Lody od pokoleń w całej Polsce i dotyczy deserów serwowanych w pucharach.

 altalt alt

 

 

alt

 

 alt

 altalt

 

.